Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezni szeretnék a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezni szeretnék a barátnőmmel, de a nővérem itthon van és így nem tudunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor az exével volt akkor nem volt beleszólásom, hogy ők mikor csinálják és elkellet viselnem(mióta szakítottak elviselhetetlen és szerintem féltékeny ránk és nem bír elviselni minket csak ezt nem valja be). De most hogy nekem van barátnőm mi nem szeretkezhetünk nálunk mert ő szinte mindig itthon van és búnkozik ha erről van szó...Múltkor is amikor este haza jöttem vele,akkor is búnkozott velem, hogy nem akar minket hallgatni mert korán kell kelnie meg ilyenek holot ezt csak bekamuzta nekünk.. mit csináljak ha ilyen tapló nővérem van?

#barátnő #otthoni szeretkezés #tapló nővér
2019. ápr. 29. 22:41
 1/4 anonim válasza:
79%
Tanuljátok meg halkan csinálni. Én két lánnyal élek együtt (egyetemista vagyok) vékony falakkal mégis tudjuk úgy csinálni hogy egyik se hallja.
2019. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem lehetséges, mert átjátós a szobám (nővéremnek kell átmennie az ennyémen hogy az ővébe jusson). És az ajó ami elválaszt azon áthallatszodik. Arról nem is beszélve, hogy tudna ha itt lenne és hisztit csapna ki ha egyáltalán belekezdenénk..
2019. ápr. 29. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Majd akor ha nincs senki
2019. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Küldd át hozzám majd én lefoglalom a nővéred.
2019. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!