Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy volt osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy volt osztálytársam, de elég bizonytalan vagyok ennek esetében. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Általános suliban sokat voltam csúfolva, meg elég hülyén viselkedtem és ez a fiú is akkor csúfolt.

Viszont mostmár mindketten sokat változtunk azóta, mert már egy pár év eltelt.

Csak most kezdett el tetszeni, viszont nem tudom hogy írjak-e neki, mert fogalmam sincs hogy még mindig ugyan az van-e benne, meg azt sem tudhatom hogy van-e barátnője vagy hogy tetszik-e neki valaki.

Sőt, azt sem tudhatom, hogy így tetszhetem-e neki.

Mit gondoltok erről?


2019. máj. 1. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

"Szia, rég beszéltünk és szeretnék személyesen kérdezni valami fontosat. Talizhatnánk?"

A fontos dolog meg legyen az, hogy anno miért cikizett. Ha ez le van tisztázva akkor onnantól lehet beszélgetni ilyen témákról is finoman.

2019. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!