Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg barátomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg barátomat?

Figyelt kérdés

Most érettségizik barátom. Ha sikerül neki megigertem hogy meglepem valamivel, ezzel is biztatva rá hogy ugye tanuljon. Június vége fele lesz ugye már a kezében az erettsegi ha sikerul neki. Arra gondoltam eddig csak hogy valami szexi bodyba csipkeharisnya és csak egy szatén köntös lenne rajtam. Főzni/sütni nem szeretnék mert pont juniusba az evfordulonkon is azt fogok. Meg majd juliusba a szülinapjára tortával készülök.

Esetleg pizza+pezsgo(vagy bor, nem tudom mi illik hozzá)?

Ez jó otlet?


2019. máj. 6. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bort vegyíted a fentebb leírt ruházattal, abból baj nem lehet. Nincs az a férfi, aki ne örülne ennek.
2019. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!