Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan hiszem magam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hiszem magam egy csitrinek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismerkedtünk meg a barátommal eddig csak csókolóztunk azonban ma kicsit elszaladt velünk a ló. Nem szexeltünk, de már nagyon közel voltunk hozzá, de végűl nem tettük meg. 16 éves vagyok ő 17, mégis kicsit bűntudatom van emiatt, mert úgy érzem mintha valami útszéli csitri lennék. Egyébként ez abszolút nem jellemző rám, az osztály legjobb tanulója vagyok, klasszikusokat olvasok, balettozom szóval nem az a lány vagyok aki bárki alá befekszik.

2019. máj. 7. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert nem hagytad magad lefektetni? Nem is értem miért kérdezel ilyet.🤔
2019. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Attól még, hogy balettozol, olvasol stb:. lehetsz az. Ezek csak kifogasok, amiket te magad gyartottal most hírtelen.

Egyébként meg mi van, ha az leszel? Nem az a lényeg, hogy te jól érezzed magad? Ne masok velemenyevel foglalkozz.

Hogy a kerdesedre valaszoljak, nincs egy stabil definíciója, hogy mégis mitől lesz valaki csitri, így csak sajat velemenyt tudok, mondani, szerintem akkor vagy az, ha annak is gondolod magad.

2019. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, azért mert már majdnem csináltuk. Elég közel voltunk hozzá.
2019. máj. 7. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt elég jó az előző kamu kérdés, ezért kellett egy másik igaz? :D
2019. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem az a lány vagyok aki bárki alá befekszik."


Akkor nem vagy az csak ez még új neked. Sok más lány is volt ilyen helyzetben, te is átesel rajta.

2019. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
65%
A barátodról van szó, szerintem az ember a párjával lehet kicsit "megengedőbb". Na meg az is más dolog ha egy lánynak havi 2 "kapcsolata" van és szexelnek is gazdagon. Nincs azzal sem semmi baj, amit ti csináltatok azzal meg pláne nincs, szimpi a gondolkodásmódod, büszke lehet rád a barátod😄 csináljátok azt ami jól esik ;P
2019. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
19f lemaradt*
2019. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
A csitri főnévhez semmiféle pejoratív felhang nem kapcsolódik. Azt jelenti, kislány, kamasz lány.
2019. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Épp ma néztem meg a Csivettka videóját a youtube-on erről a témáról... szerintem nézd meg mindenképp, szerintem választ fogsz kapni.

(Cim: ELSŐ SZEX: Mikor megfelelő az időzítés?)


Egyébként meg teljesen normális ami veled történik, a szexuális életmódnak pedig semmi köze ahhoz, hogy mennyire tanulsz jól, milyen ízlésed van könyvek terén vagy épp milyen sportot űzöl, vagy mit táncolsz. Ugyan ilyen tulajdonságokkal rendelkező ember lehet, hogy mindenkivel lefekszik és van aki meg nem. Nincs összefüggésben azzal, hogy milyen szexuális igényeid vannak. Már pedig az emberek nagy részének vannak, biológiailag ez a természetes. Akkor érezhetnéd magad esetleg "csitrinek" ha ezt egy olyan emberrel tennéd, akivel nem vagy együtt, mert az talán a konzervatív életstílusban nem megfelelő.

2019. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

En is nagy riherongy lehettem akkor, ha 15 evesen vesztettem el es mai napig 6 eve vele vagyok senki massal nem fekudtem le....

eretlen vagy meg a szexre ha ilyeneket gondolsz

2019. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!