Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha bejönnek az idősebb férfiak is? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy a nálam akár 15-20 évvel idősebbek is megtetszenek, de ez ennyiben ki is merül. Ez gáz?

2019. máj. 9. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz az se ha összejöttök, ha te vagy az ő szintjén és nem ő a tieden.
2019. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ: ha te 5 vagy és ő 25, akkor gáz... :)
2019. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kb. 30+osokra gondoltam, de ezt így nem tudom behatárolni.
2019. máj. 9. 18:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszenek, az nem gáz, gondolj csak bele, hány felnőtt nő rajong nála sokkal idősebb sztárokért pl:)

Viszont 15-16 évesen (ennyinek tippellek a számok alapján) semmiképp ne kezdj velük, mert egy egészséges felnőtt férfinak nem egy (hozzá képest) kislányra van szüksége.

2019. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 Akkor sem amúgy. Elég gyakori, hogy 5-8 éves kislányok idősebb emberbe szeretnek bele úgymond. Rajonganak értük. Ez normális. És idősebb korban is teljesen normális. Fiúknál is elég gyakori, hogy idősebb nőkért rajonganak meg ábrándoznak.
2019. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. 😉
2019. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az
2019. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom annak nálam is az fiatalabb csajok jönnek be!
2019. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, amíg ez így ezen a szinten is marad, azaz az idősebb fél nem használja ki a dolgot, meg te sem leszel kukkoló vagy valami megrögzött csodálója, addig minden okés.

Szerintem mindenki átmegy azon a szakaszon, amikor a tanárába (vagy más idősebb emberbe a környezetéből) lesz "szerelmes", a sztárokba meg még a felnőtt emberek is belezúgnak :D

Ha párkapcsolatra érted, akkor 18 fölött egyre inkább elfogadott a minél nagyobb korkülönbség (bár az ilyen 15-20 év az mindig extrém marad). Az alatt elég gáz a felnőtt részéről, hogy egy tinire veti rá a hálóját, de én azt mondom, még az is eléggé erkölcsi kérdés, amikor egy 18 fölötti "fiatal felnőttel" jár egy harmincas.

2019. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!