Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, nem igazán tudom, hogyan kezdjek bele. A lényeg, hogy van egy fiú osztálytársam (én lány vagyok), akivel év eleje óta egyszerűen elválaszthatatlanul jó barátok vagyunk. Nagyon sok mindent megteszünk és feláldozunk a másikért.

Őszintén szólva, az elején úgy néztem rá, hogy "fhu de nyomi ez a srác", de több együtt töltött idő után nagyon megtetszett.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Nem tudok arról, hogy tetszene neki bárki, de akár hogy is van, nem szeretnék egy ilyen jó barátságot esetleg elrontani. Vagy ha a tetszés kölcsönös, félek, hogy egy szakítás is minden köztünk lévő kapcsolatot is tönkretenné.

Szerintetek hagyjam az egészet, vagy mondjam el neki, hogy mit érzek?



2019. máj. 9. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el sétálni vagy valahova és kérdezz rá finoman, vagy jelezd neki, vagy csak kérdezz rá mi lenne ha... Mondjuk melyik fiú ne örülne ha egy lány többet akar tőle mit barátság?
2019. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kifejtenéd kérlek, hogyan tudnám neki finoman jelezni? Esetleg egy konkrét mondatban :D (béna vagyok ehhez)
2019. máj. 9. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva legjobb az ha megmondod konkrétan mi van.

F

2019. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi adjuk a szádba a mondatot az a legrosszabb, ez nem egy vers, hogy megtanulod és elmondod. Azt mondd neki amit érzel, az adott szitu úgyis sokat számít
2019. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A csajok ilyen mély tartalmas üzenettel szokták tudatni, ha tetszik nekik egy srác:

:)

vagy esetleg kacsintással megspékelve:

;)


Ha a srácnak tetszel, akkor venni fogja a lapot.

Ha meg nem akar rád mozdulni, akkor meg azért jó ez, mert egyetlen írott mosolyban nincs semmi kapaszkodás.


Ha nem kellesz neki és tetetve a hülyét még meg is kérdezi, hogy mi volt ez, akkor elintézed annyival, hogy jókedved volt, gondoltad neki is adsz át egy kicsit a jókedvedből.

2019. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

iiiiiikkkeen, köszönöm szépen, de ha megoldható valahogy, inkább szóban közölném vele. egyébként sokszor küldünk egymásnak ilyen és ehhez hasonló emojikat, így nem biztos, hogy venné a lapot. :D

2019. máj. 10. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor írjad neki valamelyik üzenetedben azt is, hogy "puszillak", meg legyen benne piros szívecske. Ebből csak akkor nem veszi a lapot, ha nem akarja...

Érzéseidről butaság lenne vallani. A maximum ami már nálunk sem ciki, hogy skandinávosan elhívod randizni (a csaj hívja valahova a srácot, de nem mondja ki, hogy randi), pl. "a hétvégén strandolni megyek, lenne kedved velem tartani".

2019. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!