Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A hugom baránője meg tetszet nekem nagyon jo baratságban vagyok vele meg ö is velem már évekota ismerem már meg montam neki, hogy mit gondolorola de annyira nem érdekelte megéri-e fáradoznom?

máj. 12. 17:27  Privát üzenet  

A válasz
Ha nem érdekli,akkor felesleges.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 12. 17:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy fiú-lány barátságban állandóan minden apróságon összevesz a 2 ember, annak lehet a hátterében elfojtott érzelem?
A fiú lány barátságban ez normális?
Egy fiu-lany baratsagban veszekednek e, hogy ki szereti jobban a masikat? Egesz nap/ejjel beszelnek, becezik egymast?
Fiú-lány barátságban valaki mindig többet akar? Szóval ha vannak fiú barátaim, es én nem érzek semmit irántuk, akkor ok viszont igen? 🤔
Hogyan lehet egy fiú-lány barátságban nem beleesni a fiúba?
Tudom jól hogy egy barátságban nincsenek szintek, de viszont nekem van egy legjobb barátom aki fiú, mindegyikönknek van párja, de ő is és én is elmondtuk egymásnak h többet...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!