Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti melyik srácot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyik srácot preferálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy vékony, izmos és egy molettebb is képben vagy leszolított, mind1.

A kb egyformán jóképűek és kedvesek magabiztosak és szimpatikusnak tűnnek számotokra.

A kérdés az lenne, hogy lenne e nálatok előnye a srácnak a testalkata miatt vagy nem ez döntene és ha igen melyik és miért.

Köszi a válaszokat.



2019. máj. 14. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősen meglepődnék, ha valaki testalkat alapján választana. Persze ne legyünk álszentek, biztosan szívesebben megnéznek egy szálkás izomzattal rendelkező felső testet, de szerintem ez egyfajta bónusz csak.


Amúgy ne haragudj, hogy nem lányként válaszoltam. :D

2019. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem ítélem el a ducibb fiúkat, de ha a 3 közül kéne választanom, akkor az izmos és vékony keveréke.
2019. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem a külső kéne, hogy legyen a döntő tényező, tehát a testalkat nem folyásolna be.
2019. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem igazán befolyásol az alkat viszont egy tényleg kórosan sovány/durván túlsúlyos sráccal nem biztos hogy összejönnék.De azzal pl semmi baj ha a srác olyan mackósan duci

16L

2019. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
A vékonyat választanám. Az izom annyira nem jön be a srácokon, és én is megdolgozok érte hogy jó alakom legyen, így igenis tőle is elvárnám hogy ne hízzon el.
2019. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így meg nem lehet mondani. Nem ismerem a személyiségüket, és oké, hogy pl. mindegyikük magabiztosak, kedvesek meg minden, de ez nem olyan sokat árul el. :D Szóval hiába rendelkezik valaki ezekkel a tulajdonsággal, az nem feltétlen jelent semmit.


Egyébként nem tudom. Nem a testalkattól függ. Ne legyen kórosan sovány, viszont ne is legyen olyan túlsúlyos, akinek már lassan a lélegzetvétel is nehezére esik. :D

2019. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
lol, szegény 5-ös hogy le lett pontozva a sok örökszűz couchpotatoe fiúka által 🤣🤣🤣
2019. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen a duci kellene, ha a személyiségüket illetően nincs lényeges különbség! Egy girhedéket nem tudnék férfinak tekinteni!
2019. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, azt mondjuk nem értem miért kezdtek el likeolni meg dislikeolni amikor mindenkinek a sajat véleményét kérdeztem és ahogy valaki írta valószínűleg tényleg azok pontoznak le akiket inzultált a válasz.

Sajnálom ezeket az emvereket.

2019. máj. 14. 21:19
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy annyira bírom, hogy ilyenkor is elkezdi mindenki a kiselőadást, hogy “nem a külső számít”. Választani kellett. Olyan mint ha megkérdezte volna, hogy ha választani kéne, hogy almát, körtét, vagy barackot kérsz és elkezdenél arról dumálni, hogy mennyire nem számít neked egy gyümölcs cukortartalma.

Nem a kérdésre válaszoltam de azért zavar kicsit az ilyen szintű terelés.

2019. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!