Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsokra lenne szükségem?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbyenyo kérdése:

Tanácsokra lenne szükségem?!

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában akivel nagyon összevesztem a magánéletben.. 1 évvel idősebb nálam és akárhányszor elmegy mellettem mindig mond rám valami "szépet". Az osztályfönökömnek már szóltam és csak rosszabb lett a helyzetem. Mostmár tényleg kilátástalannak látom ezt az egészet és egyedül érzem magam. Gondolkoztam azon hogy iskolát váltok de nem szeretném itt hagyni ezt a sulit mert minden vágyam az volt hogy ide járhassak. Sokan mondták már hogy ne vegyem észre stb stb... De nekem ez nem megy.. És már fogalmam sincs mit csináljak. Valaki esetleg valami tanácsot tudna adni ebben? Vagy ha volt már ilyen helyzetben mit tett?

2019. máj. 15. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj vissza neki valami jó cifrát :D Ha te is lány vagy még alá is rúghatsz ha ne mért a szóból :D
2019. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gratulálni tudok csak az illetőnek, ha ilyen éretten tudja kezelni a helyzetet. Hogy én mit tennék? Valószínűleg lenézném és kiröhögném, amiért ilyen gyerekesen viselkedik.
2019. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Anonimusz00 válasza:
Kinevetném,illetve egyet értek az előző hozzá szólóval és vissza szólnék valami sokkal cifrábbat. Vagy pedig ne is vegyél róla tudomást,ne lássa hogy ez neked rosszul esik. Hidd el egy kis idő után abba hagyja.
2019. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, arra lenne szükséged.
2019. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer mondd neki mikor beszól, hogy gyerekes vagy, majd onnantól ignoráld. Ezzel elmondtad mit gondoltál róla, jól esik neked is hogy kapott egyfajta zárást a történet, másrészt nem kell vele többet foglalkozni.


Próbáld a fejedben nevetségessé tenni a személyét, amiket mond, ahogy mondja. Mindig foglald le magad valamivel mikor jön feléd, beszélgess mással, akármi. Lehet nem unja meg, de vagy elmenekülsz, vagy fejben kizárod, ez a két lehetőség van.

2019. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor egyszerűen mondd azt neki, amikor beszól, hogy baromi gyerekes, ovis kislány(még gügyöghetsz is neki :) ),ha nem tud kezelni ilyen helyzeteket, ez akkor ütős, ha nincs egyedül. Ha fiú vagy, akkor a haverjai előtt mondd azt, hogy: bocsi, nem szeretnék járni veled, mert nem vagy az esetem, ne próbálkozz légyszi. A többiek nem tudják, hogy semmi ilyesmiről nincs szó, de a lánynak ciki lesz a helyzet. Az a segítségedre lehet, hogy ilyen korban a legtöbb tini minden kicsit is ciki helyzetet világvégeként él meg.
2019. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊😊😊
2019. máj. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!