Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok suliban volt olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok suliban volt olyan, hogy egy fiú miatt összekapott két lány?

Figyelt kérdés
Mi történt, lett belőle verekedés? Olyan volt, hogy annyira összekapott két lány, hogy kitépte a haját a másiknak?

2019. máj. 16. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A városunkban van egy suli, ahol történt ilyen, nagyon durva volt. Konkrétan kitépte a haját a másiknak.
2019. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Volt. De ilyet csak a ribik csinálnak. Akinek fontos valaki, az csendben szenved, nem verekszik és nem próbál keménykedni.
2019. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tesin történt egy ilyen eset még 2 éve. Medicin és kézi labdával próbálták megdobni egymást eleinte még csak, csak kis hangos veszekedés és egymás szidalmazása utána estek egymásnak, majd két tesi tanár szedte szét őket. Szerencsére suták voltak, és nem találták el egymást amúgy a labdákkal, de ahogy egymásnak estek az elég komoly volt. Ha jól tudom elég nagy balhét csaptak a szüleik emiatt, és ha jól rémlik, akkor az egyikük át is ment másik suliba. Kicsit ijesztő volt közvetlen látni, tényleg látszott rajtuk, hogy bántani akarják egymást.
2019. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már a gondolatától is irtózom. Nem akarom látni csak hallottam, hogy egy buliban történt ilyesmi.
2019. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk volt. Nagyon vicces volt. Az egyik nagy vagány csaj ment neki egy ilyen gyengébb szürke kisegérnek (ahogy elképzelte).

A vagány csajszi el kezdte témni, az meg vágott neki egy jobb horgot, majd rúgott neki egy tolót mellkasra. Mikor felkaparza magát a fölröl a vagány kiscsajszi már feküdt az álán a bal egyenes. Itt vége is volt a történetnek.

2019. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 dehogyis
2019. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Kérlek világosíts fel, mert szerintem egy normális (érző) lány ilyet nem csinál, nem verekszik meg senkiért, hanem ésszel küzd vagy szenved. #2 voltam.
2019. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!