Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véget vetni vagy maradni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vetni vagy maradni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
2hónapja megismertem egy srácot. Randiztunk párszor meg nálam is aludt ha úgy jött ki. Kicsit úgy érzem hogy én tartom ezt az egészet. Van hogy napokig nem ír. Keveset is találkozunk,de akkor mindig aranyos meg minden. Kavargatunk de nincs kimondva semmi. Nem igazán bírom ezt a bizonytalanságot, de viszont mikor együtt vagyunk akkor minden oké. Mit tanácsoltok?

2019. máj. 16. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikációt!
2019. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt vele beszéld meg :)

Az is lehet még fiatalnak gondolja magát, és más lányokkal is elvan így, ebben az esetben nem érdemes rá pazarolni az időt, de ha más dolog van, azt mindenképp érdemes megbeszélni :)

2019. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Osztom az előző válaszolók véleményét, beszélj vele!
2019. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, nekem úgy tűnik, hogy ez a srác csak kihasznál, kavargatni szeret veled, de nem akar komolyabbat és ha adod magad, akkor elfogadja.


Ha neked ez elég, akkor úgy van vele, hogy jó, ha meg nem, akkor ha szakítasz vele sem fog megsiratni, mivel nyilvánvalóan nem szeret téged igazán.


De előbb-utóbb az ilyen "kapcsolatok" mindig szétmennek, szóval ha nem szakítasz vele, akkor ő fog, amint bejön nála a képbe az igazi.

2019. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!