Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit adjak a barátomnak ajándékba?

16 éves lány vagyok. Hamarosan itt a szülinapja, és mindig mondogatta, hogy szeretne valami olyat, ami az enyém, mint pl. nekem a pulcsija, azért mert kevesebbet tudjuk látni egymást és örülne neki.

Foggalmam sincs, mit tudnék adni, ami a pulcsijához hasonlóan személyes, és jó is rá, és nem néz ki benne hülyén.

Valami tipp valakitől?

Előre is köszi a válaszokat!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, ajándék, ötlet

máj. 19. 22:10  Privát üzenet  

A válasz
Esetleg nincs olyan karkotod amit nagyon imadsz?vagy valami kabalad?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 22:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek barátomnak ajándékba?
Mit vegyek ajándékba a barátomnak?
Ha én Xbox One-on digitálisan ajándékba veszek egy játékot a barátomnak a Microsoft Store-ból akkor ő vissza tudja osztani a My Home Xbox lehetősségel? Imgur.com/a/Np2PP
Nem sokára karácsony van. és nem tudom mit vegyek a barátomnak ajándékba. Szerintetek? ő 20 éves én 16.
Órát adni ajándékba a barátomnak nem túlzás?
Mit adhatnék a barátomnak ajándékba? Ötletek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!