Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőmmel hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskarap kérdése:

Volt barátnőmmel hogyan szerettesem meg magam újra?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel emgvoltunk halva egymásért utanna elbasztam és egyzer jóba egyszer rosszba voltunk most pedig hogy bebasztunk megujjaztam es kavartunk.De nem mondtam el senkinek sem és azt mondta neki ez az énem tetszik ami moat van.Mindent elmond nekem a családi problemait mindent és azt mondta cska en tudom megnevetetni es tamaszt nyujtani a nehezidokben. De igazabol meg nem ketes engem nem ir ram ska ugy megminden es suliban sem beszelunk annyit de delutan ha felhivom meg se tudjuk unni egymast.Azt mondta nem szeret nem tud mert emlekszik a negativra.Nah szoval mit tegyek hoy ujra belem szeressen vagy hogyna jarjak a kedvebe(barhova eljon velem kettesbe és meg falunapra is meghivott hozzajuk). De azt mondta ugy nem tud elottem megnyilni ma is szar kedvem volt meg se kerdezte mibajom cska delutan szerintem azert mert lelkiismeret furdalasa volt vagy nem tudom.Szoval az lenne a kerdesem hogyan szerettesem magamba ujra tippeket varok meg higy mitcsinaljak vele nagyon fontos nekem ez a lany mar 4szer sirtam miatta es ilyen emg nem volt. Szerintetek idovel flelehetne oldani ezt a gatat vagy mivel tudom elosegiteni?
2019. máj. 22. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Szerintem idővel esélyed lehet nála. De lehet hogy át kéne beszélnetek a negatív dolgokat, hogy tiszta lappal kezdhessetek.
2019. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk jó lenne tudni, hogy mivel "b*sztad" el. Ha teszem fel megcsaltad, valószínűleg oda lett a bizalma feléd. Ezt újra kialakítani hatalmas munka, de ha neked annyira kell ő, akkor nem lehetetlen. Csak mint mondtam, jó lenne tudni mivel szúrtad el. Az alapján többet lehetne segíteni. :D


Amúgy elég nyersen és őszintén fogalmazol, a második sort nyugodtan kihagyhattad volna, vagy írhattad volna kicsit diszkrétebben. xD

2019. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mas kellett nekem az volt a baj
2019. máj. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!