Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fájdalmas lesz? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fájdalmas lesz? Hogy lehetne orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy tegnap volt életem első pattingja és nagyon élveztem. Szeretkezni is szerettünk volna a párommal (minkettőnknek első lett volna) de sajnos rá kellet jönni hogy ő elég nagy mérettel van megáldva hozzám képest :D

A gond ott lenne hogy már 2 ujja is alig fért belém...

Mit lehetne csinálni hogy ne fájjon majd annyira az első??



2019. máj. 23. 04:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Jobban felkell izgulni :D
2019. máj. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2019. máj. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 ennél jobb tippet nem is adhattál volna :D xd


#2 köszi a linket,érdekes volt s segitett, de én igazából nem a szüzhártya elszakadásától félek.

Hanem attól hogy a hüvelyem nem tud eléggé kitágulni :(

2019. máj. 23. 07:21
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Egy baba is ki fog bujni azon a huvelyen. Ne aggodj ki tud az tagulni ha fokozatosan tagitjatok, egyre tobb ujjal es megfelelo a nedvesseg is.

Az elso rohadtul faj nem kertelek. Sot az elso 5 szex egy borzalom.

De utana eleted legjobb elmenye lesz minden alkalom.

2019. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 gublug ***** válasza:
100%

Nézd. A hüvely ez izmos falú szerv és egyben rugalmas is. Tehát, ha fokozatosan, nem erőltetve edzed, akkor hozzáidomul a srácodhoz.

Persze az is kell, hogy kívánd a srácot, mert az is segít.

Illetve ha feszélyezve érzed magad, vagy félsz, stb. akkor az izmok nem tágulnak olyan gyorsan, sőt.

2019. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok ha szabad kerdezni?

Am meg ha ha tagitani akartok akkor benne kell hagyni egy ideig a meretalanyt

2019. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

#6 17 évesek vagyunk :D

2019. máj. 23. 13:59
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Kicsit még várhatsz vele, nem kellene sietni.

Majd, ha már annyira izgulsz, hogy nem bírod, akkor jöhet.

Addig ismerkedjetek csak egymással minél jobban.


Am csak szólok, hogy egy baba feje 10 cm, és az is kijön majd. Az igaz, hogy egyelőre ennél kisebb dolog is elég oda.

2019. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, velem is hasonlóan volt, és nem tudom hogy velem van-e a vaj, de az óta is minden alkalommal fáj a behatolás, pedig heti rendszerességgel csináljuk. Az első nagyon kellemetlen volt és fájt is. 2 ujj nálam is kellemesen elfér és igazából a párom farka is, de minden első behatolás olyan mint egy új szüzesség elvesutés... az nagyon közrejátszik hogy mennyire akarod és mennyire kívánod a párodat.
2019. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mi nagyon sok ideig csak pettingeltünk (fél év), szép fokozatosan haladva és így nekem a szüzességem elvesztésekor nem is fájt. Időről időre egyre jobban nedvesedtem és egyre jobban tágultam. Egyébként én is 17 voltam.
2019. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!