Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak addig voltam jó barátként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak addig voltam jó barátként amíg vissza nem utasítottam? 17/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel több, mint öt éve ismerjük egymást. Nagyon jó barátok voltunk, minden nap beszéltünk, tényleg jól éreztem magam vele, de itt jön a fordulat. Tavaly szerelmet vallott nekem, de visszautasítottam, mivel nem szerettem volna tőle barátságnál többet és amúgy sem voltam/vagyok készen egy kapcsolatra. Mióta ez a dolog megtörtént, nem beszélünk, csak ritkán, mert osztálytársak vagyunk. Nekem nagyon rosszul esik, hogy csak addig volt szüksége a társaságomra, amíg még több is lehetett volna belőle. Persze biztosan rosszul esett neki, ezt nem tagadhatom. Én viszont úgy érzem magam, mintha ki lettem volna használva.:( A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi játszódik le a fiúkban ilyenkor? Vajon leszünk még olyan jóban, mint előtte?

2019. máj. 24. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez már nem lesz olyan mint volt. Ő nem tud barátként tekinteni rád. Emiatt ne te érezd magad rosszul, nem tudja mit veszített. Mire rájön már késő.
2019. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 LilPumpfan01 ***** válasza:
100%
Ha valaki elutasít van hogy jobbnak látod ha távol maradsz tőle mert úgy könnyebb felejteni
2019. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

A szolidabb srácok próbálkoznak sokszor barátkozással megszerezni olyan csajt, aki náluk sokkal jobb képű, sikeresebb srácoknak is vonzó. Azt hiszik, hogy ha rendesen bánnak a csajjal barátként, akkor idővel többre is vonzónak találja őket. Pedig ez szinte soha nem jön be...


Fáj neki, hogy vagányabb haverjainak lett igaza, akik már az elején megmondták neki, hogy haver ez a csaj soha nem fog összejönni veled, mert szinted feletti, de másik hármat meg felsoroltak neki, aki hozzá illene.

Szülei, nagyszülei meg azt dumálták neki, hogy pont ilyen udvarias szolid fiatalemberre vágynak ma is a rendesebb lányok. Ami persze bullshit... Tök természetes az, hogy jó csajok a jóképű srácokból válogatnak, akiknek a fellépésük is sokkal férfiasabb.


Úgyhogy most a szíve össze van törve. Egy idő után majd rájön, hogy nagyravágyó elképzelésért csak magát hibáztathatja, mérsékeltebb boldogságra kellett volna törekedni egy hozzá illő szolidabb csajjal.

2019. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. máj. 24. 18:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ez egy kicsit túl lett gondolva, bár általánosságban van benne igazság. Itt kétlem, 5 éve ismerik egymást, a "nagy gonosz" tervet 5 évig nem húzta volna. Szimplán gyerekként lettek haverok aztán ahogy kamaszodtak, elkezdett érdeklődni iránta és vonzódni hozzá.


A kérdésre reagálva - nem hiszem hogy erről lenne szó, ez eléggé olyan hogy kifordítom a történteket hogy én legyek az áldozat. Belédszeretett, megmondta, visszautasítottad; ő nem tud barátként nézni rád és amúgy is ez egy pofon neki, mit erőltessen még ezen? Az is lehet hogy úgy érzi nem akarsz már vele beszélni, vagy cikinek tartja, vagy hasonló. Ő szerelmes beléd, nem tudja azt az állapotot fenntartani ami korábban volt, ezért nem esik jól neki hogy csak úgy néz rád. Ettől még nem használt ki. legalábbis ennyi alapján nem úgy tűnik. Jóban pedig lehettek még a jövőben, ha az érzelmei elmúlnak, más lányba lesz szerelmes, de ahhoz idő kell.

2019. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

#3aska...

Nem kéne ennyi amcsi középiskolás fimlet nézned, mert nagyon el vagy tájolva.

Látszik, hogy önálló gondolatod nincs...

Pontosan azt mantrázod, amit a szádba adtak :)

Gratulálok hozzád !


De a kérdező is álomvilágban él :D


Nőjetek már fel !

2019. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 El tudnád mondani a véleményedet a helyzetről vagy csak másokat leszólni jöttél?
2019. júl. 22. 01:48
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted egészséges a gondolkodásmódod, kérdező ?
2019. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért kell belém kötni? Csak kiírtam egy számomra fontos kérdést, mivel kíváncsi vagyok mások véleményére a leírtakkal kapcsolatban. Egy 17 éves lány vagyok kérdésekkel, semmi több.
2019. júl. 25. 21:33
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
próbáld az ő szemszögéből nézni.(itt nem téged akarlak hibáztati ne érts félre) akárhányszor rád néz az jut eszébe hogy nem szereted őt. azért nem akar veled beszélni mert csak rosszabbul érzi magát. nem hinném hogy öt évig barátkozott volna veled hogy szerelmet valljon, szerintem csak időközbe lett szerelmes, és hidd el, ilyenkor nagyon rossz valakivel barátkozni miközben szerelmes vagy belé. szóval bepróbálkozott
2019. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!