Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nincs se pasim, se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nincs se pasim, se barátaim?

Figyelt kérdés

Haverjaim vannak innen onnan, de suliban nem találom a helyem, nincsen $tabil gangem, mindenkivel elba.szom a kapcsolataim. Mindenkit tudok utálni, sok embert bírok, de nem kerülök közel hozzájuk. Pedig aránylag jól nézek ki, szép vagyok, okos vagyok, mégis egy önbizalomhiányos sza.r. senkinemszeret :( családom is idegesít. félek, egyedül élem le az életem


16L



2019. máj. 25. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül

Bár nekem vannak barátaim de nagyon sok barátságomat elcs.szem én is

16/l

2019. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és szerelmi életed ? :(
2019. máj. 25. 18:14
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez bocsi, de olyan szokásos tinihisztinek tűnik, amikor a világ összeszövetketik ellened és csak neked nem megy a dolog. Ha pár év múlva sem megy, akkor elkezdhetsz aggódni. Én már a beletörődés fázisában vagyok, mert nem hiszem, hogy valahol az országban nekem is van társam, így tudom, egyedül fogom leélni az életem, barátok vagy komolyabb kapcsolat nélkül.
2019. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
bocsi, de kicsit ellentmondás, amit írsz. saját példád bizonyítja, hogy nem alaptalan a félelmem, közben leszólod. igen, az, tinihiszti. semmi najom nincs, értitek, semmi. mégis mindenhonnan kiszorulok előbb utóbb, mindenhol idegennek érzem magam, és míg mindenki a baráti társdaságával iszogat, meg pasizik, én otthon ülök pesti lakaskamban. ezenkívül maximalista vagyok, mostanában nem megy az edzés, amiben tehetségesnek mondtak RÉGEN, ezen is stresszelek. welcome life :)
2019. máj. 25. 18:51
 5/21 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos tényleg ellentmondás. Én tinikoromban nem hisztiztem, nálam így alakult, ki tudja miért. Vágyom a kapcsolatokra, de nem vagyok alkalmas kapcsolatok kialakítására.

Ahhoz, hogy megmondjam, te miért járhattál így, ismernem kellene téged. Mert nálam sincs semmi, de valami mégis van, amiért magányosan élem az életem, sajnos Pesttől némileg messze.

2019. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

:(( most rosszabbul érzem magam.

nő vagy vagy férfi?

2019. máj. 25. 19:03
 7/21 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul. Nekem érdekes módon az ad egy kis erőt, hogy nem vagyok ezzel a problémával egyedül. F
2019. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Nagyjából egy fél éve pontosan az ilyen embereknek akartam létrehozni egy ilyen csoportot, aztán kiakartam volna alakítani egy weboldalt is, de sajnos nem lett belőle semmi, nem volt rá nagy a kereslet :(

Tanácsolni azt tudom, hogy nyugodtan merj ismerkedni mashonnan is, ne csak iskolából. És nem, ehhez nem kell menni buliba.

2019. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Singularity_amusing ***** válasza:
72%
Pár évvel korábban én is ugyan így voltam mint te, csak fiúban. Évek alatt, de nekem sikerült rajta változtatnom, szóval te se add fel.:)
2019. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ja, merjek ismerkedni. nesze semmi fog meg jól.

és én nem vagyok "ilyen ember". nem vagyok szánalmas, ezt mantrázom. antiszoc meg tényleg nem. és egyszer majdnem össze is jött egy tök helyes sráccal, akit szerettem. de............nem.

2019. máj. 25. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!