Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal nemsokára 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nemsokára 1 évesek leszünk és nincs ajándékötletem. Tudnátok ajánlani valamit, lehet kézzel készített is?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz ha már most nincs neki ajándékötleted.
2019. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én évfordulóra egy kulcstartoba graviroztattam. Azelőtt közös képet adtam neki. Volt hogy sütöttem neki. Nyilván férfinek nehezebb ajándékot adni ami jó. Főleg az én pasimnak. De azért nem lehetetlen csak gondolkodni kell.
2019. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az ajándékot mondjuk nem évfordulóra csináltam de szerintem ide is tökéletes. Vettem egy cuki befőttes üveget, és cetlikre ráírtam hogy miért szeretem (pl hogy udvarias, verseket ír nekem, stb) majd beleraktam az üvegbe. Lett vagy 200 cetli. Barátom pedig minden nap egyet (vagy többet) húzott belőle és elolvasta. Imádta :)
2019. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyonsok mindenk tudnek javasolni, mivel ezt a 18 ev alattiak is olvassak, igy inkab nem irom :)
2019. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moon_Walker ***** válasza:
85%
egy éves létedre egész jól boldogulsz az internettel.
2019. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy befőttesüveg extra síkosítót.
2019. jún. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
engedd be őt oda
2019. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
21%
Írj egy hosszú listát a helyekről ahol szexelni akarsz, és egy év alatt toljátok végig :P Ilyen után feleségül is vennélek :D
2019. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Moon_Walker, ja én is nézem:


"A barátommal nemsokára 1 évesek leszünk..."


Hát azt hiszem, kicsit korán kezdték... :D

Az addig oké, hogy 1 évesen beszélni még nem tud az ember, mert a szerelemhez nem is kell sok beszéd, na de hogy jöttek össze? Mikor még járni (menni) sem nagyon tudnak a gyerekek 1 éves kor alatt :-)

2019. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi nekünk a 2. Évforduló lesz. Én közös pólót rendeltem. Azelőtt mondta hogy tök jól néz ki. Hát most megkapja. Meg szerintem sütők neki. De ez attól függ hogy mennyi kedvem lesz hozzá. Xd

Hány évesek vagytok?

2019. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!