Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nagy baj lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nagy baj lenne?

Figyelt kérdés

Na szóval a történetet ott kezdődik ,hogy volt egy nagy családi "buli" és sok rokonom rákérdezett ,hogy van e barátom..stb és én mondta,hogy nincs és mindenki meglepődött meg olyanokat mondtak nem is lesz ha ilyen korba nincs barátom.Csak szerintem nincs igazuk ?szóval én még nem vagyok elkésve amúgy meg szerintem semmi közük hozzá .(18/L)

/Köszi a válaszokat és elnézést ha van benne helyesírási hiba/



2019. jún. 3. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem vagy elkésve.
2019. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi összeillenénk, mert ugyanez csak fiu vagyok...
2019. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
dehogy illetek össze, fiúknál elég gáz passzki, inkább az a nem kellesz senkinek dolog, nempedig a "megkaparinthatatlan kincs "
2019. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jöhet még.

#2 nem hinném XD

2019. jún. 3. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem lenne gond, ha saját talpadra állnál minél hamarabb, és ott tudnád hagyni azt a környezetet. Ami nagy mértékben befolyásolja az ember életet, az a rossz és negatív környezet.
2019. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmmi gond nincs ezzel. :)

Nem értem, komolyan. A család gyakran gáz, gyakran szókimondó és negatív, én mégsem hagyom ott őket ezért. :D Imádom hogy minden második kérdésben ezt tanácsolják :D Azért mert ők a Családom. Jók, rosszak is. Én se vagyok mindig tökéletes, mégsem mondják azt anyámék hogy negatív vagy, húzz a francba.

2019. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy elkésve, és pontosan így van, hogy semmi köze másnak ahhoz, hogy mit csinálsz.


Én is ismerek olyat aki meg ha már együtt vagy valakivel, a gyerekkel szekál és jönnek a szövegek, hogy "ilyen korban már lennie kéne". Persze általában azok mondják ezeket és túrkálnak mások életében, akiknek 0 életük van.

2019. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!