Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy csak barátké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos. Barátilag biztosan kedvel, viszonylag sokat is beszélünk, igaz, privát témákba sose megyünk bele. Amim alapján sejtem, hogy bejöhetek neki:

-Egyszer azt írta másnak, hogy "XY-t is imádom" (XY én vagyok)

-Sokszor összeakad a tekintetünk, régebben ilyenkor valamelyikőnk elrántotta a fejét, mostanában inkább összemosolygunk.

-Vizsga közben előfordult, hogy hosszasan bámult, majd amikor odanéztem, széles vigyorral az arcán mosolygott. Ez egy percen belül kb. kétszer előfordult.


Ha nem osztálytársamról lenne szó, már rég próbálkoztam volna nála, viszont így teljesen biztosra akarok menni.


2019. jún. 3. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel osztálytársól van szó, így a legjobb tanácsom, hogy próbálj minnél közelebb kerülni hozzá. Elősször társasággal találkozzatok iskolán kívül, utánna próbáldd a kettesben való találkozásra terelni a témát.


Ez hetekbe, akár hónapokba is telhet.

2019. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!