Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem így barátnőt találni? 20/F

Figyelt kérdés

Szinte minden pénzemet mindig félrerakom, nem járok bulizni, nincsen drága telefonom, szinte csak akkor költök pénzt, ha nagyon muszáj. Egyrészt alapvetően ilyen spórolós típus vagyok, másrészt meg saját lakás / házra gyűjtök, és eléggé magasak az ingatlan árak.

( Persze, ha lenne barátnőm, akkor rajta nem spórolnék, 1-2x elvinném ide-oda, meg ajándékot is vennék neki, de ettől függetlenül olyan ember vagyok, aki kétszer meggondolja, hogy mire ad ki pénzt. )


Más is van így ezzel? Fiúk véleménye is érdekel.


2019. jún. 4. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez úgymond egy előny. Legalább nem költőd el minden vacakra a pénzed. Ez szerintem nem akadály hogy legyen barátnőd.

18l

2019. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Az, hogy tudatosan költöd el a pénzed, nem lehet hátrány, sőt, dicséretes! (bár én lennék ilyen néha) A pénzkeresésen ne izgulj, inkább nézz utána, hogy lehet kaszálni! Sok alternatív módja van ma már a pénzkeresésnek, nem csak a munka.


#1-es, az "úgymond"-ot nem használod helyes környezetben, ez a szó másra van! (of topic, bocs, csak jószándék)


19/F

2019. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakit zavar, mert a pillanatnak él, valakit nem. A jövődre spórolsz, ami jó dolog, ne dobd el másért. Miért ne lehetne emiatt párod? Viszont miután összejöttök, ez lehet egy tényező a kapcsolatban, ha a másik fél más életstílust képvisel. Ismerkedésnél így majd ez egy fontosabb terület lesz, mert ha nem egyezik a kettőtök véleménye erről, abból máris lehetnek értelmetlen veszekedések.
2019. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

UI.:

*off topic*ű

És a lányok nem szeretik a költekezős, meg a túl igényes pasikat sem. Fő a normalitás, nem kell a Versace, de a fogselyem nem árt! Érted, hogy értem. :D

2019. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

"Sok alternatív módja van ma már a pénzkeresésnek"

Igen, tudom, a pénzem nagy részét ilyen "alternatív móddal" szereztem.

Tényleg ez valakinél előny, valakinél hátrány, de akinél ez hátrány, mert "élj a mának" típusú ember, és szinte mindig minden pénzét elkölti, ilyen emberrel úgysem illenék össze.

2019. jún. 4. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtök megirná, hogy mik ezek az alternatív módok? Vagy mire gondoltok? :D
2019. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha te nem vagy egy carpe diem féle horatiusi hedonista művészlélek, akkor nem fog működni egy ilyen lánnyal. De!

Majd találsz értelmeset!

Alternatív mód a lekötés, a befektetés, a kötvény, meg a pénzintézetek reklámjai (otthonteremtési támogatás, ingatlanalap, fundamentás cuccok, stb.). Lehet plusz melót vállalni suli mellett/ után, lehet vállalkozni.

A tudatosság előny, a smucigság már gáz. Logikus.

Két módon lehet erőforrásokra szert tenni:

a) spórolsz, ahol tudsz;

b) még többet keresel, ahol lehetőség adja.

2019. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán én pl képtelen vagyok megtartani a pénzemet úgyhogy nálam ez még talán plusz is lenne. :)

L

2019. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nálam előny.
2019. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan lányt keress, aki szintén a jövőjére koncentrál.

Én pl szeretek programokat csinálni, múzeum, színház, strand, nyaralások, ezek mind pénzbe kerülnek (persze nem várom el, hogy a fiú fizesse nekem), szeretném ha a barátom eljönne velem, ha ezt ő nem tudná (akarná) megoldani, az nálam kizáró ok.

2019. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!