Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek neki is tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek neki is tetszik a lány?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki bejön viszont nemrég láttam egy lánnyal aki hát eléggé rányomult. A barátnőim szerint a srác nem foglalkozott vele és inkább kínosnak érezhette de én nem vagyok benne biztos. Elvileg nem a barátnője vagy ilyesmi. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. jún. 5. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan tudjuk, hogy egy fiúnak ki tetszik? Ha tetszik akkor kezdeményezz felé, ha bejössz neki, akkor viszonozni fogja, elmentek randzini stb...

Nem lehet az ilyeneket megmondani

2019. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!