Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne a lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a lányokat elfelejteni? 19/F

Figyelt kérdés

Sok lánynál nem sikerült még beszélni se, mert nem merek eléjük állni. Most lett vége egy 1 éves viszonzatlan szerelemnek. Próbálkoztam a lánynál, ha kellett, ha nem. Néha túlerőltettem a dolgokat és most vége. Végleg megszakadt vele a kapcsolatom.

Sokan mondják, hogy az ember tanul a hibáiból. Ez rám érdekesképp nem igaz. Rengetegszer követtem el újra és újra ugyanazokat az alapvető hibákat, főleg lányoknál.

Nem tudom, hogy a balsors ver engem vagy valóban egy pancser vagyok, pedig egyáltalán nem vagyok ronda, vagyis nem tartom magamat annak.

Kezdem feladni az egészet, de egyszerűen nem tudom elfelejteni a lányokat, mint nemet, főleg az utóbbit.


Mit csináljak? Járok sportolni, vannak hobbijaim, de mégsem tudom elfelejteni, mindenhol Ő jár a fejemben, és érzem, hogy belül lassan egy roncs leszek.

Nem járok bulizni, nem ismerkedek, még városba is csak kényszerből megyek. Nem ez az én műfajom ez az egész.



2019. jún. 8. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne add fel, bátorság! Csak azért mert még nem találtad meg a kulcsot a lányok szívéhez, nem kell lemondanod róluk,és ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel. Azt tanácsolom, ha alapban nem vagy egy nagyhangú,falu bikája, akkor ne nyomulj mert a lányok nem ezt várják tőled. A lányok az okos fiúkat szeretik. Legyél tájékozott (nem bulvár témában), mert így érdekes leszel számukra,és legyél kíváncsi rájuk. A lányok szeretnek önmagukról beszélni, hát kérdezd őket, és csak hallgasd és hallgasd és hallgasd. Odáig lesznek érted, hogy milyen figyelmes vagy. Ne félj megszólítani őket, hidd el, ők ugyanolyan zavarban lesznek mint te.
2019. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ő volt mondhatni életem értelme. Tudom, hogy ez nagyon nyálas, de így van. 1 éven keresztül szinte minden egyes nap láttam, rögzült róla minden kép a fejemben, az arca, a mosolya, a hangja és nem tudom elfelejteni.

Nem tudok más lánnyal beszélni, mert nincs. Nincs körülöttem egyetlen egy lány sem, akivel szóba tudnék állni. Pontosan ezért akarom őket elfelejteni, de nem megy!

Elegett szenvedtem lelkileg, már nem akartam mást, csak őt. De már ő sincs.

2019. jún. 8. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, viszonzott szerelemmel is ....

Csak igyál picit, járt bicajozni, aztán majdcsak lesz egy lány, nyugi :)

Önbizalom szerintem van, és ha az van, minden van, ne add fel bro .

Már nem olyan egyszerű, hogy megfogtad a hajánál fogva és hazahúztad a barlangig. És küzdöttèl a mamuttal. ( Igen, a hajánál, mert ha a lábánál fogva húztad haza, telement homokkal 😂😂😂 )

Most a mamut az amivel nem küzdesz,de az asszony, az asszony ért bizony küzdesz :)

De nyugi, sose feledd mindég az asszony választ :)

Van az

Unlimited ?

Imi csatornája,

Na abban asszem a 19.es rész, vagy akörül, ami van , 1-1,5 órás.

Siriussal, na abban nagyon jól megmondja Imi, MINDÉG AZ ASSZONY VÁLASZ, NEM PEDIG TE AZ ASSZONYT :)

2019. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha még nem ábrándultál ki belőlük, nem csalódtál elég nagyot. Én is voltam ott ahol most te vagy. Viszonzatlan szerelmek, a legjobb barátom csapta le a kezemről a lányt, a másik csak kihasznált, majd eldobott...


Ettől függetlenül azt mondom, nem kell lemondani a lányokról, csak tedd félre ezt a témát egy időre. Fiatal vagy még, előtted az élet, jönni fog majd több lehetőség is. Addig pedig lazítsd, élvezd ki a fiatalságodat, alapozd meg a jövődet, járj el a haverokkal, de legfőképp adj időt magadnak. Rómát sem egy nap alatt építették, és neked sem egy nap kell, hogy helyrejöjj. Gondold át, hogy hibáztál-e, ha igen, hol hibáztál, mit kellett volna másképp csinálnod, volt-e egyáltalán reális esélyed a kapcsolatra, stb.

2019. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy önbizalom hiányos vagyok és előtte is az voltam. Sajnos kiábrándultam belőlük, mert nem egy lány utasított vissza és én ezt úgy fogom fel, hogy nem nekem való ez az élet.
2019. jún. 9. 09:17
 6/10 anonim ***** válasza:
2019. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne csak a farkad körül forogjon az életed. Menj sétálni, vegyél egy fagyit, esetleg csavard ki, majd menj aludni. Kövess nap megint menj el sétálni és hideg fejjel gondold végig az egészet.


19F (szintén egyedül)

2019. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a micsodám körül forog a világ, hidd el. Sokkal inkább úgy fogalmaznék, hogy az érzelmeim körül vannak gátlások vagy sérelmek.

Nem egy éjszakás kalandokról volt szó.

2019. jún. 11. 05:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Na látod, pont ezért nem kellesz senkinek.


Mit érzelgősködsz? A lányok nem konkrétan a személyedet utasítják el (általában), ha elutasítanak. Nem tetszel nekik, nincs meg a szikra... De bőven lehetsz még attól jó/értékes ember, hogy pár embernek nem tetszel. Na és.

2019. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mit csináljak?
2019. jún. 11. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!