Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Elsőre csak látásból ismertük egymást, majd megtudta a nevemet, és elkezdtünk beszélni interneten.

Beszélgettünk, és valahogy oda terelődött a szó, hogy lenne-e esélyem nála. Mondta, hogy lett volna, csak személyiségre teljesen mások vagyunk.

Ergo... Szép lánynak tart, de nem tud velem úgy elképzelni semmi többet. Én hálás vagyok neki, hogy őszinte volt velem. Csak az a baj, hogy én már teljesen belészerettem.

Heti kétszer fogom látni, és streakelünk (napi kép küldés) snapen.

Igazából nem haragban váltunk el... Hanem úgy mint két ismerős. De akkor is fáj. Hogyan tudnék továbblépni?

Én 18 vagyok, ő 21.



2019. jún. 9. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Pl. nem streakelsz vele snapen, mert semmi értelme. Tudatosítod magadban hogy nem lesz köztetek semmi, kiölöd magadból a reményt és lefoglalod magad dolgokkal. Nem gondolkodsz mi lenne ha-n, nem helyezed magatokat szituációkba. Mindig mikor rá gondolsz, megpróbálod elterelni a figyelmed.


Lehet hogy hónapokig tart majd túllenni, főleg hogy heti szinten látod majd és elvileg mélyebb érzelmeid vannak, de tovább kell akarni lépni.

2019. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Hasonló helyzetben vagyok én is. Megismertem egy srácot, a lehető legrosszabb állapotomban látott először, de mégis elkezdtünk neten beszélni. A néhány szóból egész napok, aztán 2-3 hét lett, majd a második találkozó már randi volt. Legalább is részemről. Amikor megkérdeztem ő mit gondol, azt mondta "alkalmazkodik".

Odáig ment az hogy "neked ingyen adom a szívem" meg "imádom az alacsony lányokat, olyan aranyosak" (történetesen elég alacsony vagyok), meg hasonló kis dolgok, amikkel már picit utalgat az ember. A "randin" megpróbált megcsókolni, de akármennyire is akartam, visszautasítottam mert ütközik azzal az elvemmel hogy első randin nem tartom helyesnek (kérek mindenkit aki ezt olvassa, hogy az elveim helyességébe most ne menjünk bele). Aztán azt mondta jól érezte magát velem. Másnap eltűnt. Nem írt egész nap. Egy közös baráttól informálódtam hogy nagyon jól tudja hogy írtam neki, és direkt nem válaszolt. A randinkra 2 napra újabb találkozót beszéltünk meg, ahol elmondta hogy nagyon kedvel de nem lát bennem többet jó társaságnál, esetleg egy barátnál. Pedig már kezdtem megszerezni. Úgyhogy most napról napra próbálom elengedni, mert volt már ilyen... De ez most érzékenyen érintett.


Ami mindkettőnknek segíthet, az az például ha beszélünk róla, mondjuk legjobb barátnak. Vagy lefoglaljuk magunkat valamivel. Persze ezek nem csak arra jók hogy a gondolatokat elterelik, az idő is telik velük, mégpedig hasznosan. És mint tudjuk az idő gyógyít.

De először is el kell határozni mit szeretnél. Én azt, hogy el tudjam engedni a vonzalmam iránta hogy utána barátok lehessünk, mert egy értékes embernek tartom és simán összejöhetne.

Te mit szeretnél? Ha elengedni, akkor tedd ezt. Nekem régebben sokat segített ha leírtam aztán kidobtam idővel. Vagy kitartottam egy kis labdát, elképzeltem hogy az egész dolog a testemből átmegy a labdába, aztán eldobtam. Majd ezt ismételgettem. Az is segített ha lerajzoltam ami a fejemben van. Szóval rengeteg technika van, ajánlom figyelmedbe amiket leírtam :)

Aztán remélem mindkettőnknek sikerül!

Kitartás :)

17/L

2019. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!