Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm most vallotta be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm most vallotta be hogy amikor már együtt voltunk egy kirándulason meg tetszett neki egy fiú maradjak vele szerintetek vagy ne nekem kéne dönteni de már teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretni szeretem csak már bízni nem tudok annyira benne főleg hogy fel évvel utána mondta el addig tagadta akár hányszor kérdeztem
2019. jún. 11. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:
+nem csalt meg meg semmi csak hát igyis rosszul esett
2019. jún. 11. 16:43
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom. Neked nem tetszett meg azóta egy lány se?
2019. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat nem :) és akkor minek kellet hazudni
2019. jún. 11. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Az ég világon semmit nem jelent ha tetszett neki valaki amikor együtt voltatok. Ameddig nem történik semmi no para
2019. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még ezt hozzá teszem kirándulás után azt is írta barátnőm hogy nem tudja hogy szeret e engem és a csávó lelki társa lett
2019. jún. 11. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bonyolult ez a tinédzser korszak, nem? :D
2019. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat eléggé😅
2019. jún. 11. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát így azért már más hogy megmondta h nem tudja h szeret-e... mindenkepp beszélj vele erről hogy most akkor ő hogy érez meg te mit akarsz
2019. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mond neki, hogy lehettek együtt...de akkor hagyja el a pasit
2019. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!