Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Unatkozom és vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PestisPesta kérdése:

Lányok! Unatkozom és vélemény olvasgatós kedvem van. Vélemény?

Figyelt kérdés

174cm, 16év, izmos láb, vékony alkat. Szoktam futni, biciklizni, rock zenét halgatok. Nagyon hülye humorom van. Bárkit meg tudok nevetettni, de nagyon komoly vagyok. Szeretek hosszas komoly beszélgetéseket folytatni, de akár egy kimolytalan beszélgetést is szívesen bevállalok. Szeretek olvasni, de nagyon ritkán szoktam, mert kevés könyv van ami meg fog. Nagyon tág az érdeklődési köröm és eléggé spontán tudok programokat összehozni.


Viszont kevés ember tud megfogni, kicsit szégyenlős vagyok kezdetekben szűkszavú (2-3 percig) néha a nagyon komyoly hezeteket is próbálom humorral oldani. Eléggé "szenvedélyes" tipus vagyok.


Körülbelül ennyi lenne.



2019. jún. 11. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ebből még egyáltalán nem jön le a személyiséged, lehet, hogy halálba irritálnál. Nekem elsőre elég átlagosnak tűnsz, havernak jó lehetne.
2019. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ezek tök jók amiket írtál. Izmos láb😂😂😂
2019. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Engem ez fogott meg a legjobban:

"Szeretek olvasni, de nagyon ritkán szoktam, mert kevés könyv van ami meg fog."


Mindez érződik is abból, amit és ahogyan itt magadról leírtál.

2019. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#párnaplábnap 😂😂😂

Izmos láb

2019. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nincs gumi lábad. XDD
2019. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Juhu mesélj milyen bandákat hallgatsz?
2019. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!