Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik osztálytársam megcsókolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik osztálytársam megcsókolt, és a barátnője rájött, valami tanács?

Figyelt kérdés

A sráccal 7 éve vagyunk osztálytársak (11.-esek vagyunk, ő 18, én 17), és már elég régóta próbálkozott nálam, mondjuk kb 2-2 és fél éve kezdte. Aztán másfél éve összejött egy lánnyal (ő 16) akivel most is együtt vannak, de egy ideje megint írogat, az osztálykiránduláson pedig elég sokat ivott és szerelmet vallott nekem. Én akkor azt mondtam neki, hogy nem lesz ebből semmi, de másnap állítólag semmire sem emlékezett az egész estéből. Közben én meg hülye voltam, elkezdtem gondolkodni és rájöttem, hogy én is kedvelem őt, szóval azóta is beszéltünk illetve találkoztunk párszor. Már többször rákérdeztem a barátnőjére de mindig terelte a témát, pedig mindketten tudjuk tök más forrásokból (ahogy igazából mindenki más is aki ismeri kettejüket) hogy a csaj már egy éve csalja őt.

A héten volt egy pár napos fesztivál a városban, ahol a lány nem volt ott, a csávó pedig minden nap odajött hozzám enyhén részegen, kétszer pedig haza is kísért. Mindkétszer megfogta a kezem, tegnap este pedig meg is csókolt, és ha rajta múlik mást is csinált volna, csak leállítottam. Utána megint megkérdeztem hogy igazából most hogyan is állunk, annyi volt rá a válasz hogy szeret és szeretne velem kapcsolatot, nem akar kihasználni senkit sem. Arra viszont már nem tudott mit mondani, hogy melyiket akarja, engem vagy a barátnőjét, szóval úgy hagytam ott, hogy ha erre nem képes válaszolni, akkor inkább hagyjuk egymást békén. A reakció; aludnia kell rá egyet, holnap leírja hogyan döntött.

Valószínűleg ha írt volna, akkor is elküldtem volna mert eléggé bűntudatom volt, és nekem nagyon nem hiányzik az, hogy ugyanezt megcsinálja velem is esetleg, viszont rámírt a barátnője. Gondolom valamelyik haverjától hallotta hogy a fiú velem volt, de a szöveg annyi, hogy "Remélem jól csókol a faszim:)". Eddig instagramon is ki volt neki írva hogy együtt vannak, azóta kiszedte, szóval gondolom az ő részéről is ennyi volt. Megadta a végső lökést, írtam a srácnak hogy hanyagoljuk egymást, de a csajjal nem tudom, hogy mit kezdjek. Tagadni nem fogom, vitázni annyira nincs kedvem mert csak személyeskedés lenne anélkül hogy ismernénk egymást (mondjuk ezt nem is lehetne anélkül elrendezni), de akkor mi legyen? Nem tudja hogy olvastam az üzenetét, ha nem válaszolok rá, van bármi esély arra hogy elfelejtődik a sztori? Én is tudom hogy hülyeség volt, nem kellett volna, de abban a pillanatban annyira nem érdekelt. Ahhoz meg megpróbálom tartani magam, hogy nem beszélek a sráccal és nem adok neki még egy esélyt, de magamat ismerve elég nehéz lesz, szóval bármi biztatás erre vonatkozóan jól jönne. Kicsit hosszú lett, de örülök hogy végre kiadtam magamból. A válaszokat előre is köszönöm, nagyon kéne pár tanács, vagy csak megerősítés, de szidni is nyugodtan lehet, most épp jól jönne lol



2019. jún. 16. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg a srácot,hogy akkor kit szeret.
2019. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Update: a srác hajnalban szakított a csajjal
2019. jún. 16. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kicsit fura, miert nem szakitott a csajjal elobb ha mindenki tudta hogy 1 eve csalja ot?

A lanynak szerintem nem kell valaszolnod, ha csalja ot. Talan bocsanatot kerhetsz ha attol enyhul a buntudatod, de nem hiszem hogy Ot erdekelne.

A fiu pedig, hat szakitott a baratnojevel, szoval ez mar csak toled fugg, hogy osszejossz e vele vagy sem.

2019. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Borzalmas az ízlésed, ha egy olyan fiútól akarsz bármit is,aki ennyiszer iszik. Józanul elég gyáva.
2019. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"pedig meg is csókolt, és ha rajta múlik mást is csinált volna, csak leállítottam. "

Össze jössz vele,két hét múlva ugyanúgy le akar majd fektetni,te meg belemész,mert látszik,hogy te nem az a félénk kislány vagy.

Majd néhány hónap múlva talál egy másik hozzád hasonlót

Most még nem késő

2019. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Meg akar dugni ... Ne legyél már naiv kis csaj.. Nem a lelked kell neki .
2019. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!