Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Mik ezek az instás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Mik ezek az instás üzenetek, miért csináljátok ezeket?

Figyelt kérdés

Avagy, mire gondolt a költő?

Random insta storyn csinálsz valamit (választasz pár lehetőség közül vagy bármi) és küldtök egy ilyen üzenetet mindenkinek aki válaszolt a storyra:

"Igennel szavaztál, így az Összes kérdésre válaszolnod kell. Légy őszinte és ez köztünk marad

1: közelebb kéne kerüljünk egymáshoz?

2: mi vagyok neked?

3: mi lesz ha megcsókollak?

4: randiznál velem?

5: mit tennél ha egyedül lennénk egy szobában?

6: "kutattál" már a fiókomban/után?

7: csók vagy ölelés?

8: ölelkezés vagy randi?

9: igen vagy nem? (külsőleg)"

Full idegen embereknek, akik lehet 1 szót szóltak hozzátok :D

Másképp kérdezve, egy viszonylag ismert lány, 10/9es kinézettel minek csinál ilyeneket? Puszta önbizalomgyűjtés vagy valamin akarnak a barátnőkkel nevetni? :D



2019. jún. 22. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Az is lehet hogy csak egy embernek a figyelmét akarják felkelteni , hátha ő is kérdez valamit , mert fél ráirni és igy probál valamit elérni vagy nem tudom.
2019. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

heloo

Sajnos ilyet nem szabad mondqni, hogy mire gondolt a költő. Ez nem terminus technikus, baby. (csak viccelek, értékeltem a poént :DD).

Valszeg ezt az üzenetet mindenkineki elküldte, lehet sorra veszi a potenciális opciókat :DD

2021. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!