Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a nemeteket és az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a nemeteket és az életkorotokat is beleírjátok egy kérdésbe vagy egy válaszba, hányan írnak rátok privátban fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá. Mondjuk jó példa egy olyan válasz vagy kérdés, amiben leírjátok külön azt is, hogy nincs párotok. Akkor többen írnak?

2019. jún. 23. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
3-4. 16/L
2019. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Illetve ha lehet, írjátok le azt is, hogy hány évesek azok, akik rátok írnak! (Ha elárulják)
2019. jún. 23. 23:54
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Jó sokan. És pont lesz*ják, hogy van e párom. Szóval az nem szempont. Sokszor elég annyi, hogy nőnemű vagyok, és már ennyi alapján rámizgulnak. Az még az enyhébb verzió, ha csak az önkielégítési szokásaimról, a nemi szervemről faggatnak. De rendszerint előfordul egy bizonyos személy(lehet több is, de talán ugyanaz) aki olyasmiről kérdez, hogy belepisilnék e más szájába. De vannak rosszabbak is. Még egy ártatlan válasznál is...

Huh.. köszi a kérdést, már régóta le akartam írni:))

2019. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Témától függ. Átlagban 2-3, de néha később is megtalálják a kérdést a válasszal, és így ír még plusz 1-2 ember.

Ha szexualitás a téma akkor 5-8. 😂 Itt is szoktak utólag írni. Ráadásul a koromat nem mindig írom ki. Bár szerintem annyira nem érdekli őket, ahogy az sem, hogy van-e párom, ahogy az előző mondta.

Amúgy 16-28 közöttiek szoktak írni.

De az a vicces, hogy gyakran ugyanazok írnak. Ugye ha egy kérdésnél írsz valakinek, nem tudod a nevét, hát ők sem tudják, hogy már írtak korábban. 😂

Nem is szoktam nekik válaszolni, mert főként tényleg olyanokról faggatnak, mint amit a 3-as válaszoló írt.

2019. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Mikor még lehetett 12-14 éveseknek is itt lenniük és húgom is itt volt az oldalon, na neki vagy 10-15-en és ez most nem vicc.


Lehet nem véletlenül vitték fel a korhatárt 16-ra. F

2019. jún. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4


19L

2019. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában 4-5

Nekem mindig mások, mert akik valami undorítóan perverz dolgot írnak, rögtön tiltásra kerülnek😂

a korosztály kb 16-40-ig elég változó

2019. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 24. 10:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Néhányan. De van 3-4 pasi, aki 1-2 hetente mindig megtalált, amíg le nem tiltottam őket.
2020. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!