Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Táborban csajozás. Hogy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táborban csajozás. Hogy?

Figyelt kérdés

Ma megyek táborba,6 naposra. És hát beindult a fantáziám,hogy milyen lenne ha valakivel összejönnék.

Arra gondoltam,hogy ki fogok szemelni egy lányt(persze,akinek nincs vélhetően párja),és ha leült,akkor megkérdezem,hogy "Szia,ide ülhetek?" ,ha mondja,h igen,akkor leülök,és megkérdezem,hogy "Hogy hívnak?". Ez így jó?Tudtok jo(bb) kérdéseket,témákat? Mit csináljak,ha elutasít? Miről beszélgessünk?



2019. jún. 24. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez így még elég messze van a csajozástól nagyfiam.
2019. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Hány éves vagy, 12?😂😂
2019. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az "építő jellegű" kritikákat,de az ilyen agyhalottaktól mit is várok.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2019. jún. 24. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg mennyi idős vagy?Nem kritizálni akarlak,csak így nekem nehéz segíteni.
2019. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez már nem tetszik.Így akarsz csajozni???!Akkor nem fog menni.
2019. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akko hogy,ha ti ennyire okosok vagytok?!! Ja,hogy csak jár a szátok,értem.
2019. jún. 24. 15:10
 7/7 anonim válasza:
Nekem tetszene! Sokkal jobb mint a “Szia Cica, van gazdád?” vagy a “ fájt mikor leestél az égből te angyal?” Ez olyan aranyosan közeledő, nekem bejönne. Én is táborban jöttem össze a barátommal. Ha van kedved írj priviben és segítek ha tudok. 16L
2019. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!