Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányok csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányok csak az ilyen hajú pasikért vannak oda? (képek alul)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az ilyen rövid, sportos hajviselet már nem tetszik nektek?


[link]



2019. jún. 24. 09:16
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
62%
Első kettő haj valami extrém undorító, ilyen tipik tejbetök fiúknak van olyan. Az utolsó már sokkal jobb, viszont az nem áll jól mindenkinek, de akinek igen, az nagyon szexi.
2019. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet általánosítani.Mindenkinek más tetszik.Pl nekem is van egy hajstílus ami tetszik,de ha valaki megtetszik úgy igazán,akkor a kisugárzása miatt,tehát azt érzem,és nem úgy működik,hogy csak az olyan fiúkra nézek akiknek az a bizonyos frizurájuk van.

Bocsi a béna fogalmazásért.

2019. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Az én páromnak olyan a haja mint az utolsó linken lévő pasié. Egyebként nálam nem kikötés,hogy milyen a hajhossz a fiún csak passzoljon az arcához. Láttam már hosszabb hajú srácot is aki bejött,de olyan volt a stílusa is, hogy megmaradt férfiasnak. A full kopaszokat (bőrfej) nem szeretem.
2019. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyik se szép. Nekem az ilyen tetszik: [link]
2019. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Én 186 cm vagyok, szakállas, nagydarab (edzek, de ennek ellenére enni is szeretek, így mindkettő látszik), kopasz. A hajam vagy borotválom, vagy csak nullás géppel nyírom.


Tapasztalatból mondom, hogy ez már nem az a korosztály, akinek ez tetszik. :) Az idősebbeknek igen, de én a saját koromhoz illő nőt keresek.


23/F

2019. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
38%
HÁT első kettő borzalom, esetleg Jake Paulon elmegy.
2019. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén nem. Az első kettő nem jön be az utolsó meg a rémálmom. Én a göndör hajért vagyok nagyon oda,de ha normálisan van elrendezve és lenyírva
2019. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Én ugyan nem vagyok annyira fiatal már, de nagyon utálom a géppel tüsire letolt kerekfejű pasikat és kisfiúkat. Nekem az első haj tökre bejön, és a fiamnak ugyan nem ennyire hosszú, mert zavarja, ha a szemébe lóg, de sose csúfítanám el egy ilyen tüsire letarolt fejjel.
2019. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Őszinte válasz, le leszek pontozva, de ez van.

Nekem egyáltalán nem jön be a rövid haj, igaz van 1-2 ember, akinek jól áll, de ez nagyon ritka. Pont az a haj jön be, mint ami az első képen van. A második már annyira nem, a felnyírt se áll jól mindenkinek.

2019. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a 2. b*zis :D Az 1. meg divatmajom, a 3.-kal nincs gond, de jobban szeretem, ha van haja az illetőnek. És az tetszik a legjobban, amikor max. csak be van zselézve.

Egyébként egyetértek azzal, hogy nem fog senki sem megtetszeni csak a hajviselete miatt (arra viszont nem sok esélyt látok, hogy egy olyan hajviseletű egyén tetszen meg, mint ami a 2. képen van).

2019. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!