Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megsértődtök ha a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődtök ha a kiszemeltetek nem ír pár óráig, nem veletek chatel egész nap?

Figyelt kérdés

Van egy csávó akivel beszélgetek pár napja, már megbeszéltünk egy randit de még nem láttuk egymást eddig.

Mondtam neki hogy dolgom van erre egyfolytában ír hogy mi újság, mit csinálok stb. Ami tök jó, de ha azt ìrom neki vissza h dolgozok akkor sem veszi a lapot. Ha kimegyek pisilni (én nem viszem magammal a wc-re a telómat) és csak 3-4 perc múlva írok vissza akkor már kérdezgeti hogy megsértődtem-e.

Nagyon szimpatikus amúgy, de az agyamra megy. Szerintetek én vagyok a bunkó ebben a szituációban?


2019. jún. 24. 15:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Miért lennél bunkó? Mert megengeded magadnak,hogy a saját dolgaidra koncentrálj? Egyáltalán nem is értem miért vádolod magadat. Szerintem írj vissza neki,hogy most dolgod van és szeretnél arra koncentrálni. Illetve azt is megmondhatod neki finoman,hogy ha nem írsz vissza egyből akkor sem vagy berágva rá. Ha ezek után sem veszi a lapot,akkor már vele van nagy gond.
2019. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira fullasztó, hogy egy nap után dobnám az illetőt. Nem a bébiszittere vagyok.
2019. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem normális. Régen én is műveltem hasonlót csajokkal, de erről a szintről már jó néhány éve túlléptem. Vele van a baj, az hogy nem tudsz egész nap vele beszélni, teljesen normális és még a kapcsolatnak is jót tesz, ugyanis nem untok rá egymásra. Nem tudom hány évesek vagytok, de még éretlen a csávó. Mond el neki, hogy ez sok, ha nem veszi tudomásul, csak magaddal tolsz ki, mert egy idő után nagyon az agyadra fog menni.
2019. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem vádolom magam, csak most elbizonytalanodtam mert egyfolytában kérdezgeti hogy: baj van? Meg ilyenek.

Nem akarom dobni emiatt, este megìrom neki hogy ne sértődjön meg ha nem írok vissza mindig, aztán meglátjuk hogy reagál. 24 éves amúgy.

2019. jún. 24. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon szimpatikus amúgy, ..."

Valszeg te is neki, azért csinálja. Idővel majd megtanulja, hogy ez rossz, vagy nem.

2019. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Ezzel MOST szakítsd meg a kapcsolatot, amíg még lehet. Mi lesz ha netán összejöttök? Percenként kell majd írodlgatnod vagy mi? És ha neadjistan szakítotok...el se merem képzelni...
2019. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Onbizalom hianyos es nincs elete le fogtok pontozni de lesz@rom mert ez olyan biztos mint a halal
2019. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: nekem is úgy tűnik most már :D
2019. jún. 25. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer egy csajt elhívtam találkára. Egyeztetés közben egyszer csak gondolt egyet és nem írt órákig. Naná, hogy ilyenkor megsértődök, mert ez parasztság. Persze megtanultam, hogy aki s3ggéből akar előrángatni, azt inkább elengedem.

A te esetedben viszont eléggé úgy tűnik, hogy nincs semmi elfoglaltsága és egyből téged talál meg. Bár nem látni bele, hogyan is zajlik pontosan a dolog, szerintem inkább rossz előjel. Az ilyenekből lesznek általában a birtoklásmániás, a párját állandóan zaklató, féltékeny emberek.

2019. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!