Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, rossz fiúk vagy a jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, rossz fiúk vagy a jó fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Az a gáz hogy mindenhol mást mondanak.

Szertitek ha valaki olyan rossz mert kiszámíthatatlan mert kalandvagyo mert izgalmas es spontán meg jó a stílusa ez mondjuk egy rossz fiu alkat

Egy jo fiu meg kedves jo fej lehet vele beszelgetni mindig emlekszik mindenre amit mondtal neki de nem egy izgalmas alkat es azt mondjak az ne mind1 szval csomo olyan jellemzo van a kettore amit a lanyok mondanak hogy bejon nekik egy srac pl hogy a tenyeren hordoz(jo srac) de ott van az ellentete hogy legyen elete (rossz fius vonas)

Es ezek a jellemzok kizarjak egymast mint a peldaban amit mondtam de meg sokkal tobb van

Kicsit szar most a megfogalmazasom szemlelteti mennyore nem ertem ezt.

17f



2019. jún. 24. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A kettő együtt!Becsüljön meg,szeressen,emlékezzen arra amit mondok,viszont lehessen vele hülyéskedni,legyen izgalmas és kalandvágyó!Hisz kellenek az emlékek!
2019. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kettő szerintem nem zárja ki így egymást de ha ennyire kisarkítva nézzük akkor inkább a jófiút választanám é spróbálnám belevinni kis kalandokba...
2019. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mind a két típus bejön de leginkább az ha vannak egy jó srácnak rossz vonásai de apalvetően jó srác.
2019. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem túl pontos a leírás amit adtál. A rossz fiú definíciója egy kicsit más. Abszolút a jó fiúk közé sorolom magam és az összes lány ismerősöm is, viszont kb minden igaz rám amit leírtál kisebb nagyobb mértékben. Szóval azok alapján amit Te írtál szerintem egy lánynak mind a kettő egyben kéne. A rossz fiú definíciója egy kicsit más
2019. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én a "jó fiút" választanám. És ahogy valaki már írta belevinném kis kalandokba ha kellene.
2019. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább a rossz. Kell, hogy kiegészítsen.

Mindig én vagyok a megfontolt, aki inkább kihagy valamit, aki inkább nem vállalja a kockázatot. Ő elrontana kicsit én meg javítanék rajta kicsit, csak hogy az egyensúly meglegyenxD

17/L

2019. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
is is.. bár én a szényenlős jófiúkat birom..szerintem cukik <3
2019. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!