Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes fiú akivel CSAK beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0728 kérdése:

Helyes fiú akivel CSAK beszélgetek, hogy féltékennyé tegyem az exem?

Figyelt kérdés
Számalmas tudom, de kéne most valaki, aki helyes és tudunk facebookon beszélni. Csak beszélgetés semmi más. Lentebb süllyedni már ugysem tudok XD

2019. jún. 25. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Szerintem amúgy sem érdekelné 😂
2019. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elengedném

Hidd el akkor tapasztalatból mondom hogy abból jutna az egész országnak

Semmit nem értem el vele csak annyit hogy utólag olyan hülyének és szánalmasnak éreztem magam hogy csak na

Az is voltam

Ha vége lett akkor okkal lett vége erre gondolj hidd ha belegondolsz majd később sajnálni fogod

Legalábbis én sajnálom mert felesleges köröket spóroltam volna meg vele

2019. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon gyerekes kérést tettél közzé. A féltékeny játszmák szánalmasak, a féltékeny emberek is szánalmasak és lelki sérültek. Miért nem lehet normálisan el engedni valakit? Vagy még ha szereted meg mondod neki mi van és kész nem kell egyből másik palikat képbe hozni, nagyon gáz. Le lehet pontozni de én csak el mondtam a véleményem. Engem is akartak nem egyszer féltékennyé tenni, ki röhögtem a csajszit és szánalmasnak érezte magát.
2019. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok amiket mondtok teljesen jogosak. De sajnos most jönnek a klisés dolgok, hogy szeretném ha pár tettét megbánná, mert nem rég még nem volt ilyen leszarom sőt!de remélem lesz valami, ha elkezdem kissé leszarni.
2019. jún. 25. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne vegyél róla tudomást, mindent csinálj úgy, mint azelőtt, hogy összejöttetek. Ha van benne egy csepp lelkiismeret, idővel úgy is meg fogja bánni. De szerintem engedd el őt is meg a kapcsolatot is, valószínűleg nem véletlenül lett vége.
2019. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
El kéne engedned, ahelyett, hogy át csapnál féltékeny módba, találhatnál mást, aki hozzád való!
2019. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mident úgy csinálok, mert ilyen kis farok vagyok. Én futok az emberek után, és nem fordítva
2019. jún. 25. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ezen kellene változtatnod.

Tapasztalatból mondom, hogy rohadtul nem éri meg. Egyszer élünk b*ssza meg, nem szabad a sz*r emberekre pocsékolnunk a drága időnket. Én is sokat futottam olyanok után akik egyáltalán nem érdemelték meg és utána is mindig én voltam a "hibás" én csináltam mindent "rosszul". Észre se vettem és rohadtul levitt az életről. Én is mindig meggyőztem magam, hogy hát én ilyen mazoista

2019. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldtem, pedig még nem fejeztem bexD

Na szóval, igen, mindig meggyőztem magam, hogy ez így van rendjén, nekem kell szenvednem...pedig ROHADTUL NEM.

Azt ajánlom, hogy mielőtt még depresszióba és önbizalomhiányba üldözöd magad, egyszerűen iktasd ki az olyan felesleges embereket az életedből, mint az exed. Ne fuss mások után és sokkal nyugisabb és boldogabb lesz az életed. Ne ragadj le a sz*r embereknél.

Remélem, hogy legalább átgondolod azt, amit leírtam, ha nem is fogadod meg

Sok sikert és hajrá!:)

2019. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 év eltelt. Azóta férjhez mentél, kérdező?
2023. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!