Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg tetszem neki, vagy csak részeg volt?

Figyelt kérdés
Szóvaaaal... valamelyik nap találkoztam egy fiúval egy buliban és elég részeg volt. Én vigyáztam rá, én kísértem hányni (xd) stb. Aztán aznap este azt mondta, hogy tetszek neki meg, hogy érdeklem őt és megölelt. Aztán másnap már csak annyi volt, hogy bekövettük egymást a közösségiken és pár alig beszéltünk. Aznap ő elment egy másik buliba és csak annyit láttam, hogy egy csomó lányt követett be és lájkolta a képeiket. Lehet, hogy csak egy nagy hülyeség, de én tökre belezúgtam a fiúba, ha lehet ennyi idő alatt és zavar, hogy nem tudom, hogy tetszek-e neki vagy csak részeg volt. Az is megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy túl fiatalnak tart magához (én 15 vagyok, ő pedig lassan 19). Szerintetek??

2019. jún. 25. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Dugni akart
2019. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos tetszettél neki,de nem hiszem,hogy leragadna egy lánynál.A részeg fiúknak mindenki tetszik,én nem venném komolyan.(és ilyenkor még idős is).
2019. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen pici a világ 😆
2019. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 miért? Ismerjük egymást?
2019. jún. 25. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló. Az ilyen srácok minden buliban keresnek új lányt. Amiket mondott azokat az alkohol hatása miatt mondhatta:/ Szerintem nem a kor zavarja,csak nem akar barátnőt jelenleg.
2019. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:(
2019. jún. 25. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem volt sehol ismerosod, nem kovetted sehol. Ergo nem ismerted. Aztan egy atbulizott es athanyt ejszaka utan belezugtal.. Hat beszarok rajtad.


Tetszik, ami onmagaban nem baj, de kb mar odadobnad magad neki, pedig NEM IS ISMERED. Biztos ket hanyas es smarolas kozott megismertetek egymast.



Aztan par honap mulva itt sirnal hogy jajj nem mukodik a kapcsolatom

2019. jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van... olyan hülye vagyok
2019. jún. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!