Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem el a kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljem el a kínos csöndet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, kb minden nap irkálok vele messen, de már nem egyszer mondta, hogy telefonáljunk, de én mindig kitaláltam valami indokot, hogy miért nem tudok mert féltem.xd Mivel ő sem és én sem vagyunk túl bőbeszédűek így félek, hogy kb majdnem végig néma csönd lenne amit nem szeretnék. Viszont szeretnék vele beszélgetni. Jól jönne már tipp, hogy hogyan kerüljem el a kínos csöndet. Kérlek segítsetek. A válaszokat előre is köszönöm.

2019. jún. 25. 20:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Kérdezz-felelek. Tök jó ismerkedési alap, nem lesz kínos csend és jobban meg is ismeritek egymást. Az első randinkon dobta fel a barátom, hogy egyet kérdez tőlem én megválaszolom, majd én kérdezek tőle és így tovább. Így visszanézve fantasztikus ötlet. Specifikusan rá lehet kérdezni, arra ami érdekel és egy időután spontán lehet beszélni valamiről ami közös bennetek.
2019. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen, jó ötlet! :)
2019. jún. 25. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a legjobb. Neten van egy csomó kérdés, ha esetleg nem jutna majd eszedbe. :) valamelyik kérdés akár egy hosszabb beszélgetés indító lehet ;) (velem is ez volt, feltett ő egy kérdést, és azzal elszórakoztunk 1 órácskát.)
2019. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!