Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg előbb ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg előbb ismerkedtek fiúkkal nyáron, mint iskola idő alatt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen én pl azért mert ilyenkor több időm van.

16L

2019. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a sulimban nincs túl sok srác,így ott nem is tudok. Suli idő alatt olyan sok helyre nem járok. Nyáron több lehetőség akad,így igen.

16/L

2019. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, tekintve hogy végig melózom a nyarat, nincs időm rá.

16/l

2019. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Júliusban dolgozok, bár szerintem munkahelyen is lehet ismerkedni szóval ez nem akadály ha valaki dolgozik.

Augusztusban én nyaralásra illetve lazításra szánom az időmet, szeptemberben úgy is újra suli szóval nem fogom az egész nyaram ledolgozni. Majd inkább suli közben.

Aztán most júniusban nem nagyon mentem sehova mivel érettségire készültem.

Összegezve szerintem nyáron valóban több a lehetőség ismerkedésre.

18l

2019. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se iskola idő alatt se nyáron nem kifejezetten ismerkedek

Nem is értem pontosan hogy ismerkedjek

Leülök egy parkba és várom az embereket akkikel lehet ismerkedni?

Ha adódik egy helyzet ahol ismeretlenekkel vagyok akkor ott nyilván megismerkedek a másikkal de nem keresem ezeket a helyzeteket

Most így belegondolva lehet kicsit antiszoc vagyok :D

2019. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán.
2019. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,sokkal felszabadultabb vagyok és időm /alkalmam is több van rá

16/L

2019. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, hajlamosabbak vagyunk rá :) mondjuk szinte egy lány sincs a szakomon rajtam kívül, szóval jóvilág van nekem xDD de több időnk van nyáron, több a programlehetőség, szóval szerintem jobb, könnyebb is talán :)
2019. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, hogy milyen évszak van, ugyanúgy esélytelen az ismerkedés. Igazából fogalmam sincs hol próbálkozhatnék, mert az internetes levelezésektől már teljesen elment a kedvem, élőben meg azt hiszem egyenesen a csodára kellene várnom, hogy valaki odajöjjön hozzám és megszólítson... 18/L
2019. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!