Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 3 kérdés van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3 kérdés van a leírásban

Figyelt kérdés
Van egy lassan 5 éves kapcsolatom ami mondhatni jó...viszont vannak néha viták bántalmazások (testileg/lelkileg) akivel 5 éve együtt vagyok nagyon féltékeny típús nem bízik meg bennem igen ezt megértem mert más fiúkkal cseteltem de én soha nem csaltam meg!!!Nem is találkoztam más fiúkkal nem beszéltem velük telefonon se csak irtam velük...a barátom 7 évvel idösebb tőlem és én úgy láttom hogy már nem annyira jó talán a kapcsolat..igen az elején azt mondtam jó de csak mondhatni...meg add azért nekem bármit amit kell de mikor munkából haza jön csak játszik a tabon egész nap és nem foglalkozik úgy velem az elején se volt az a húh de foglalkozos típus és mondhatni megfenyegetett hogy ha mással összejövök megöl de nekem szeretett hiányom van és fiatal vagyok mindenki szerint el kellene dobnom...viszont van egy velem egykorú fiú aki velem akar lenni de viszont az a baj parázok...mivel a barátomról akivel most vagyok tudom hogy életem végig mellettem lenne viszont mivel ez a fiú velem egy korú és fiatal nem hiszem hogy ő mellette is lehetne akár 5 év még nem találkoztunk csak irtunk...és lenne egy sztori erről is kérdezném a véleményeteket az a fiú aki velem akar lenni neki már 1 hónapos kapcsolata van és azt mondta "random"jöttek össze mivel a fiú haverja kérte meg hogy jöjjön össze a csajal ne dobja el mert az a csaj nagyon szereti őt...de tegnap azt irta nekem hogy eldobná értem bármikor azt a csajt viszont nekem is van 5 éve barátom tudja egyenlőre abban álapodtunk meg (mivel ez a fiú összeköltözést akart)hogy csak találkozzunk mert szerintem ez ha müködne is talán nem tudom akkor se kellene szerintem egyből bele ugrani a mély vízbe és még lenne még egy kérdésem a barátom azt feltételezi hogy ha mi nem költöztünk volna össze 1 év után akkor minden jó lenne köztünk szerintettek is így van?

2019. jún. 26. 07:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy a barátommal midketten hibáztunk ő is én is...a barátom is akivel most vagyok félre akart lépni egy másik csajjal de nem sikerült vele aztán hogy más lánnyal volt-e vmi vagy nem ...nem tudom de én ezt elnéztem neki és észre vettem hogy akiket ő tett régen vele most én csinálom azokat..(más fiúkkal irok más jön be meg ilyenek)és azota mióta meg bocsátottam neki nem csinál olyan dolgokat
2019. jún. 26. 07:35
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazások?????????? Na ne már!! és figyi mit vársz tőle a jövőben ha már most sem foglalkozik veled? Netán lesz egy gyerek vagy kettő és majd akkor mentek szét??

Gondolkozz ember!!! Sztem szakítanod kéne.

2019. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

csomagolás, lelépés!


Segítség kell?

2019. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Központozás!!!!!!Kérlek😔

Egyértelműen szakíts vele. Biztos nehéz, de tönketeszed az életed, ha vele maradsz. Most még van lehetőséged. 20-25-30 év múlva már nemigen.

2019. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van hová menned?

Szerintem is szakíts a jelenlegi barátoddal, mert bánt és nem törődik veled,megöléssel fenyeget, ez csak rosszabb lesz!

A veled egykorúval összeköltöznél úgy, hogy még nem is találkoztatok soha? Nagy meggondolatlanságra vall részedről!

Hogy minden jó lenne köztetek, ez csak feltételezés, egyikőtöket sem ismeri, honnan tudna valamit is rólatok?

Próbálj megállni a saját lábadon, tanulj sokat, szerezz önbizalmat! Ne az legyen a célod, hogy lábtörlő legyél!

2019. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szép hosszú mondat, se pont, se vessző. Egymásra találtatok.
2019. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha doba érted a csajat az uj pali akkor teged nem dobna egy masikért?

am igen keres mast

2019. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval bántalmaz testileg, lelkileg, megfenyeget, hogy ha elhagyod megöl téged.

Mi a szent szar?

Ez az ember nagyon nem normális, és kihasználja, hogy nem vagy a helyzet magaslatán. Minél előbb tűnj el ez az ember mellől, de szerintem kérj segítséget, mert lehet nem csak fenyeget, hanem képes arra is, hogy megtegye azt amivel zsarol.

2019. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha 5 éve úgy megy a párkapcsolatotok ahogy és nem érzed jól magad benne akkor nem kell bővebben kifejteni ez, hogy menne tovább.


Tisztázd magadban mire van szükséged, valaki aki életed végéig meletted marad, aki szereted és meg becsül ?


Ez szerint döntsd el, hogy hogyan tovább.


Mellékesen egy kis féltékenység az előszokott fordulni, azonban ha már fenyegetésbe megy át a dolog nem nem normális.


Ezen gondoldozz el a saját érdekedben.

2019. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő szerinte az nem bántalmazás ha torkon kap...
2019. jún. 29. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!