Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a lányoknak mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a lányoknak mindig egy legjobb fiú barátjuk akivel aztán megcsalnak és kavarnak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan srác, akivel szívesen kavarnék, de mivel van párom ezért egyértelműen nem teszem.

Inkább fiú barátaim vannak, de ők csak barátok, nem tudom elképzelni, hogy velük csókolózzak vagy hasonló.

2019. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Undorodom a gondolattól hogy a legjobb fiú barátommal bármi legyen köztünk :D
2019. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fiú barátom:D
2019. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Kikérem magamnak az általánosítást.


Vagy volt egy rossz élményed, vagy rossz közegben élsz, bizony. Vagy rossz csajok között keresgélsz magadnak.


Merthogy, így, hogy nekem is van egy legjobb fiú barátom, elmondanám neked, hogy milyen is az. :

- Akibe sosem tudnál beleszeretni

- aki olyan, mintha a testvéred lenne

- aki segít rajtad, bármi van

vannak még hasonlók, de azokat nehéz lenne ilyen alapvetően negatív hozzáállással megértened.


Ha a csajod megcsalt téged egy fiú barátjával, akkor az csak "álca" volt, hogy ők "barátok". Akkor naivan elhitted, és a hátad mögött kavartak.A csaj csak sötét, és értékeit vesztette azáltal, hogy megcsalt, és bebizonyította, hogy semmit sem ér a becsülete. Te viszont vak vagy, hogy nem vetted észre hogy megcsalt. Ezután, miután magadra dühös vagy, természetesen általánosítasz, mert úgy egyszerűbb utálni a világot a sz@r helyzetedben.


De elmondanám drágám, hogy a legjobb fiú barát, ha van valakinek, és igazak azok amiket fent pontokba szedtem, akkor az viszont egy meseszép kapcsolat. Úgyhogy még egyszer leírom: ne generalizálj. Köszi.


(elég szókimondóvá sikerült ez a válasz, ha nem értesz egyet valamivel, akkor írhatsz privátban. Mindenkire vonatkozik. Ez egy olyan oldal, ahol leírhatom a véleményemet, ha valakinek nem tetszik, megbeszélhetjük, de az én álláspontom nem fog változni.)Jöhetnek a piros kezek.

2019. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek fiú barátaim.
2019. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz! Több lány tart a legjobb fiú barátjának mégsem akarna tőlem semmit egyik sem. Ez nem így működik. Ezek szerint a barátnőd legjobb fiú barátja inkább plátói szerelme vagy hasonló.
2019. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!