Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elkényelmesedett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elkényelmesedett hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel 18f, 16l elejen meg mindent bele tettunk a kapcsolatba, a lehető legtöbb modon fejeztuk ki hogy mennyire fontosak vagyunk egymás számára. Azonban mostanaban azt veszem észre csak én adok bele 110%ot a kapcsolatunkba ő pedig ilyen 80%ot. Múlt heten elment pár fiuval meg baratnojevel találkozni tobb orara es alig irt valamit hogy miujság vele. Mondtam neki hogy ezen a heten többet tudnank talalkozni de meg nem is erdeklodott hogy mikor jovok, és annyira nem is tombolt az örömtől. Én mindig megadok neki mindent teljes szivembol szeretem, es ez tettekben is megnyilvánul nálam. Ugy erzem hogy mintha kihult volna a kapcsolatunk es szerintem azért mert megszokta hogy mindent megteszek már érte, és papucs lettem. Mit javasoltok? Vegyek kicsit vissza?

2019. júl. 9. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
+hozzátenném hogy mostanában flegmabban valaszol, a szavai ritkabban tartalmaznak erzelmeket es neha csak szavakkal válaszol a több mondatos uzeneteimre.
2019. júl. 9. 14:45
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Igen jól érzed papucs lettél, egy lány számára semmi sem rosszabb mint az, rádunt már nem szerelmes.

Öszintén ennek vége szerintem ha egyszer lány elkönyvelt papucsnak akkor vége, helyedben új kapcsiba fektetném energiámat, tapasztalat.

2019. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lánykènt mondom, aki már volt ilyen helyzetben.

A kapcsolat elejèn jól esik, ha 0-24 beszèlgethetünk meg minden. DE nem hanyagolhatjuk örökkè a barátainkat sem. A hosszù üzenetek nem tudom miről szólnak, viszont amennyiben nem egy tèmáról való beszèlgetès, hanem a "szeretlek" 800 féle kèppen való leírása meg egy oldalnyi szív emoji, azt meg lehet unni.

Ha egyfolytában rajta lógsz, az idegesítő tud lenni, ès igenis megunhat. 5 hónap után már nincs annyi minden amit mesèlni. Menj találkozz te is a barátaiddal, gyűjts èlmènyeket nèlküle, amikről tudsz beszèlni.

Nem akarok senkit megbántani, de igenis zavaró, ha egyfolytában tudni akarsz mindent. Arra utal, mintha nem bíznál meg benne, ès ez mèg rosszul is eshet neki.

Találj egy arany-közèputat. Egy ideig heti 1 max 2 talàlkozó, nem muszáj neki minden nap írj. Vedd lazábban. Nem kell mindent bejelenteni egymàsnak, elèg ha mondod amikor kèrdi.

2019. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. júl. 9. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyenekért szakítottam az egyik exemmel. Állandóan rajtam lógott. Akkoriban családi gondjaim is voltak meg éretsségiztünk és a nyáron eltöltött sok közös idő hirtelen leredukálódott a suliban egy puszi és hétvégén 1 napra. Találkoztam a barátaimmal is és azt se díjazta annyira :/

A családi dolgaim miatt is volt egy kis feszkó közöttünk így kiadtam az útját. Igérgette, hogy megváltozik, bármit megtesz, és őszintén szólva hittem is neki, de addira már teljesen elkönyveltem magamban azt, hogy kidobom és a kommunikációra se voltam annyira nyitott :/


Szemét vagyok, tudom, de előtte már átbeszéltük párszor.

2019. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció! Anélkül nem fog működni egy kapcsolat. Tessék közölni vele, ha valami gondod van!
2019. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is elkényelmesedtem, bár lehet az az oka hogy szarrá van menve a gyomrom és az ülés is fáj, de a 12 órás műszakot letolom pár bogyó segítségével :|
2019. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!