Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen fiúk jönnek be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiúk jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
16-17 év körüli lányok, milyen fiúk tetszenek kűlsőre? Testalkat,magasság,Kinézet,stb meg arra is kíváncsi vagyok, hogy a kicsit flegmább fiúk jönnek be, vagy az érzelmesebbek, kedvesebbek (én kb a kettő közt vagyok) 175,5 cm magas vagyok, régen mikor 64 kg körűl voltam jó izmos voltam és a tzs-m is valahol 10% alatt volt. De mostmár 69 kg vagyok a tzs-m 13,2%. Izmos vagyok most is, de a hasam már nem olyan lapos mint akkor. Mivel 9,5 hónapja edzek is már. És tudom, hogyha van egy olyan lány aki ismer. Nem érdekli azt, hogy éppen 3 kg-vel több rajtam a felesleg ami neki tetszik. Vagy éppen 3 cm-el kisebb vagyok, mint amit úgy “elvárna. Bár élőben is előfordul ilyen. Viszont ha egy buliban rá akarok menni egy jó csajra, aki nem ismer. Vagy esetleg fórdítva. Ott még jobban fogja érdekelni a lányt,hogy hogyan nézek ki. Mert még nem ismer és nem tudja belűl milyen vagyok. Nem rég rá mentem egy buliba egy csajra, táncoltunk. És a 55 kg, körüli akkora balhésabb tipusú páva gyerek le ált nekem dumálni. És meg is ütött, én meg önvédelemből be vertem az órrát úgy, hogy vérzett. A másik meg az hogy ilyen lányok miért vannak, akiknek ott van, a “menő” csávójuk, azt utána megveressék a csávót :D?! Persze elvileg egyre ritkábban fog ki az ember ilyet buli helyen is.

2019. júl. 9. 15:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Millió ilyen kérdés van az oldalon, amiből az is kiderül, hogy mindenkinek más az ízlése.
2019. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
az én halálom az, amikor egy fiúnak kiskutya tekintete van, de tud szexi is lenni. egy mély kék, vagy sötét barna szem mindig megbódít. azt is szeretem , ha egy fiúnak kócos , vagy közepén elválasztott haja van.
2019. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Vekony, atlagos magassagu, rovid barna haju es ne legyen csupasz, borosta nagyon bejon

Legyen kedves, aranyos de ne legyen tul nyalas

17/L

2019. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nem tudok képet kűldeni. Pedig kíváncsi lennék, hogy én mennyire számítok vékonynak jelenleg, ha egyátalán még annak számîtok. #3 Én is pont az a tipus vagyok, hogy kedves vagyok. De nem vagyok nyálas, néha kicsit flegmább vagyok. És nekem elég hosdzú hajam van, kb olyan 8 cm, és úgy hordom, hogy hátra van fésűlve, gondolom ez a haj is bejön pár lánynak. Mert nekem nagyon adja ez, hogy így hordom xd.

18/F amúgy.

2019. júl. 9. 16:25
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Társkeresésre megvannak az adott oldalak. Ez pont nem egy ilyen oldal.
2019. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 na és ki akar itt társat keresni, mert fel tettem egy kérdést. Ok persze ha valami szép lány rám ír és a 90 km-es kőrletemen belűl lakik kb. Akkor szivesen megismerkedek vele. De nem ezért született meg a kérdés, hanem mert kíváncsi vagyok legtöbb lánynak mi tetszik, tudom mindenkinek más. De pl legtöbb fiúnak/férfinak is a véknyabb, csinos nők tetszenek.
2019. júl. 9. 16:51
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Persze, nem azért írsz le minden infót magadról... :D

"De pl legtöbb fiúnak/férfinak is a véknyabb, csinos nők tetszenek."

Azért 18 évesen már nem itt kéne tartanod gondolkodásilag. Mindenkinek más az ízlése, ugyanez vonatkozik a férfiakra is. Hol van már az, hogy csak a vékony csöcsös csajok kellenek a pasiknak? Max dugásra, de kapcsolatnál nem ez a mérvadó. Mit számít, hogy Katikának az izmos pasik jönnek be, ha te nem vagy az? Biztos bejössz, vagy be fogsz jönni valakinek. Nem kell kikérni mindenki véleményét. Úgy vagy jó, ahogy vagy, tessék elfogadni magad.

2019. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 én elfogadom. De sajnos vannak a társadalomba nagyon felszines emberek is. Amúgy meg én is izmos vagyok már olyan 4 hónapja, de ezt írtam is csak akkor még 64 kg voltam :D!
2019. júl. 9. 17:22
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell a társadalom aljával foglalkozni. Úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, de azokkal az emberekkel nem is kell foglalkozni. (Az izmosság csak példa volt, írhatnék bármit.)
2019. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Az biztos, hogy nem vagy kövér 69 kg-al, sőt pont jó lehetsz. Én kicsit teltebb vagyok és nagyon alacsony, szóval nem is nagyon tetszenek a túl vékony fiúk (meg a túl magasak sem, 180 cm felett nekem necces, a legjobb olyan 168-175 között), mert egy dagi törpének nézek ki mellettük.

Egyébként meg a “kis pávagyerek” (az mondjuk elég gáz, ha a súlyáról ítélsz meg valakit) lehet, azért balhézott, mert a barátnőjével táncoltál. Persze a csajnak nem kellett volna leállnia veled, de fordított helyzetben bizonyára te sem hagytad volna annyiban a dolgot.

Amúgy ha nem vagy se kövér, se pálcika és előnyösen öltözködsz, az már fél siker. A másik fele az, hogy jól is érzed magad, jó a kisugárzásod és nem félsz odamenni egy csajhoz (persze csak ha egyértelműen egyedül van). Ja és buliban se légy tök részeg, állj meg a lábadon, bírj beszélni értelmesen meg csak akkor tapizd a lányt, ha megengedi, ne rondíts azonnal a szoknyája alá.

19/L

2019. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!