Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókos törtenetek? :3

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos törtenetek? :3

Figyelt kérdés

Még nem történt meg, és jól esik olvasgatni ezeket.


Ha lehet kort írjatok. (Mármint amikor az első történt)


Ha kérhetem, részletesen! ;)



2019. júl. 9. 22:08
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
92%

14 múltam, pont elballagtam nyolcadikból. A barátnőmnél nyaralt az unokatesója, elmentünk együtt strandra négyen, aztán leszakadt az ég, úgyhogy onnan mozi...

Este hazakísért és a lépcsőház előtt megtörtént :) Aztán másnap ment haza...

Utána mondjuk két év volt a következő :)

2019. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

1. Felkeltem

2. Megismertem egy szép lányt

3. Csókolóztunk


Sajnos a helyes sorrent : 2 , 3 , 1 :(

2019. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Bocs felébredtem
2019. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Az első azthittem 15 évesen volt. Volt egy fiú akivel jó barátok voltunk. Aztán egy nap pont úgy alakult, hogy a szüleim elmentek valahova, és csak 2 nap múlva jöttek haza. És nővérem is elment épp, ezért 2 barátnőm nálam aludt, és mondtam a fiúnak hogy ő is jöhet (nem szoktam már erre annyira gondolni, de úgy most nem értem miért is) és akkor ott elvoltunk, aztán hirtelen rámvetette magát a semmiből. Nagyon rossz volt. Így most kacagok magamban visszagondolva.

Viszont volt több első is azóta, másokkal :) azok már jobbak voltak. Azt is leírhatom, ha szeretnéd, irhatsz.

18/l

2019. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Mihago ***** válasza:
39%
17 voltam, és már herótom volt a sok kényeskedő kékharisnyával, akik örök szüzességi fogadalmat tettek. Haverommal voltunk egy buliban, és egy random ribizlivel elkezdtem táncolni. Utána történtek dolgok, amit manapság döbbent arccal hallgatna az összes #metoo aktivista, a ribizli viszont imádta, és így volt meg az első csókom. Rágóval, mert igénytelenség volt és falu. A csaj utána még kergetett egy darabig.
2019. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ezek jók. Ne kíméljetek, még többet. Ha már nekem nem történhet meg sosem, akkor had olvassam. :D
2019. júl. 9. 22:45
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Én is imádom ezeket olvasni 😂
2019. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

A közszolgálatom (kötelező 50 óra) teljesítése közben egy csapat fiú botlott belém. Bár már a helyszínre indulásnál is láttuk egymást, egy távolságin utaztunk. Leszállásnál elkajlódtunk egymástól, ám akkor még a messziről szemezésen kívűl semmi kontaktus nem történt.

Én állomás bíró voltam, a fiú csapat meg pont a mi rendezvényünkön vett részt, ezért elkerülhetetlen volt, hogy össze fussunk ismét...

Egyből elkezdtek jópofizni/poénkodni/bevágódni, de nem volt sok idejük és menniük kellett tovább. Viszont ahogy végeztem a helyemen, elmentem a közeli étterembe enni, ahol ők pont ott voltak. Úgy téve, mintha tudomást se vettem volna róluk, elmentem az egyik legtávolabbi asztalhoz a kolegáimhoz. Hallottam, mikor ők végeztek mert elég hangosak voltak, ám egyszer csak elnémúltak. Erre mindenki rájuk néz meg mutogattak nekem, hogy nézzem én is. Hátrafordultam és egy fiú egy kis csokor virággal a kezében (mögötte meg a haverjai) lépett oda hozzám, hogy ezeket nekem szedte, és hogy nincs-e kedvem az étterem mögött levő folyó partján sétálni. Elég zárkózott voltam akkoriban, de igent mondtam. Ott sétáltunk, beszélgettünk meg stbstb, ami ilyenkor szokott lenni. Nevet és számot cseréltünk, ezután indulni kellett haza nekik, én még maradtam.

Aznap este bejelelöltük egymást, beszélgettünk, leszerveztünk egy találkozót. Meghívott fagyizni és a közeli erdőbe mentünk, ahol egyszer csak megállt velem szemben és megcsókolt.


Hát ennyi. Nos bár ez ilyen álom történetnek hangzik, nem voltunk együtt sokáig, de örülök, hogy az első csókom ilyen körülmények között történt.

2019. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem egy nagy sztori, 16,5 voltam

Tinder randi volt, elmentünk a sráccal kávézni meg sétálni, de egyáltalán nem olyan volt élőben, mint neten, nekem kellett vinnem végig a beszélgetést

Már készültem megmondani a végén, hogy bocs ez elég volt, amikor megcsókolt

Aztán írt, hogy hát ő se akarna több randit, de látta hogy nagyon akarom, szóval megcsókolt


De igazabol nem maradt rossz emlék, valakivel úgyis meg kellett történnie

2019. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem csak amcsi lovestory típusú történeteket akarsz olvasni akkor itt van az enyém:

15 voltam, a srác 18. Ő volt az első barátom, nem voltam szerelmes egyáltalán.

Moziba mentünk és akkor csókolt meg először, de borzasztó volt...szinte egyből ledugta a nyelvét a torkomon, nagyon sok nyállal csinálta, szinte falta a számat. Mai napig a hányinger kerülget ha rá gondolok...

19L

2019. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!