Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú, hogy ilyen fiatalon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú, hogy ilyen fiatalon semmi örömöt nem lelek az életben?

Figyelt kérdés

Nem tudtam igazából hogy hová is kéne írnom ezt a kérdést, de remélem itt lesz aki segíteni tud.

18 éves lány vagyok.

A napjaim kb annyiból állnak, hogy felelek, reggelizek, takarítok, és segítek a házimunkában/főzésben.

A napjaim mind egyformák.

Felkelek, megcsinalom a dolgokat, lefekszek aludni.

Nagyon boldogtalan AK érzem magam.

Annyira sajnálom, hogy ilyen "elektronikus" világban élünk. Szemtől szembe nem is találkozunk szinte senkivel.

Szerelemről nem is beszélve. Senkim sem volt még. Pedig nem vagyok külsőleg sem, belsőleg sem ronda/buta.

Nem is tudom igazából mi a kérdésem. Talán cska ki akartam írni magamból. Ha valaki tud segíteni, vagy volt/van hasonló helyzetben, szívesen beszélek vele.


Ha elolvastatad, azt is megköszönöm :)


2019. júl. 9. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Szíveden.
2019. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
d=s, sorry
2019. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan ugyan így vagyok, csak én munkával. Minden reggel be, elcseszni az egész napot, majd haza és szinte egyből aludni, annyira késő van. Nagyon nem jó ez így.
2019. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Barátaid nincsenek?
2019. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Gyere, szerzünk
2019. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A barátaim mind külföldön vannak.
2019. júl. 9. 23:45
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
A jupitér felemelkedés filmben van a csaj főszereplő.Na pont az vagy ahogy így leírtad ")
2019. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Menj el sétálni, vagy biciklizni vagy úszni!

Eskü jót fog tenni!

Csinálj vmit, mozdulj ki otthonról, keress programokat, akár az egész családnak!

Látogassatok meg rokonokat, menjetek vásárolgatni vagy moziba, találj itthoni barátokat, menj el egy könyvesboltba!

Bármit csinálhatsz, előtted az élet!

18 éves vagy azt írtad. Most érettségiztél? Vagy jövőre fogsz? Menj, találkozz az osztálytársaiddal, vagy régi ismerősökkel!

Társasozzatok, vagy nézzetek meg egy filmet a családdal!

Ruccanjatok ki!


Egy valamit ne feledj: soha nem szabad úgy érezni hogy értelmetlen az életed! Lásd meg az örömöt, legyél optimista, bontsad fel a megszokottat, borítsd fel a rendet! Vigyél új szemléletmódot az életedbe!

Akkor BOLDOG leszel😉😀😃😁😇

2019. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
#8-as vagyok, annyi még, hogy ha beszélgetni szeretnél, csak írj nyugodtan!
2019. júl. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok ezzel :(
2019. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!