Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért álmodtam azt, hogy a barátnőm megcsal?

A minap most először álmodtam vele ilyet és egész nap fájt tőle a szívem. (Még most is, ha visszagondolok)

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, megcsalás

júl. 12. 10:32  Privát üzenet  

A válaszok
Féltékeny vagy.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 10:39 Privát üzenet
Az álom sokszor hülyeség. Lehet hogy rossz rágondolni, de ez ne feszélyezzen, ha vele vagy, mert ez a másik félnek sem jó.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 10:54 Privát üzenet
Azert almodtad, mert foglalkoztat ez a tema. Tudom milyen rossz ez, megsem törtent, de megis ugy bele tudod elni magad, de nyugi holnapra elmulik ez az erzes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 12:11 Privát üzenet
Ez nem álom volt.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 16. 22:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt almodtam hogy összevesztem a barátnőmmel! Ennek van jelentése?
Azt álmodtam, hogy a barátom megcsal. Mit jelent ez?
Vissza térö álmom a régi párromal az hogy csókolózunk vag, megcsal már többször is álmodtam róla miért lehet ez? :
Azt álmodtam, hogy volt valami bál a suliban, és táncoltunk. Az egyik haverom elkezdett táncolni, az egyik osztálytársnőmmel, akinek igazából van pasija és ezzel a sráccal...
Azt álmodtam, hogy megcsal a párom, a legjobb barátnőmmel. Mit jelenthet ez? (többi lent)
Pár napja azt álmodtam, hogy megcsal a barátom egy idegen csajjal. Bekövetkezhet? Vagy csak én aggódom túl magam?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!