Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki azt kérte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki azt kérte friendzoneoljam mert már az otthonának érzi. Ez most arra célzás hogy nem akar tőlem semmit, vagy arra hogy szeretne?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
frenzónold!
2019. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nincs olyan, hogy friendzone! És igen, nem akar tőled többet!
2019. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Klasszikus példája annak mikor egy angol kifejezésből (friend zone) csinál valaki egy nagyon kúl - de tök értelmetlen - magyar kifejezést.
2019. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Múltkor én is frendzónoltam egyet, pedig ő még serelte is a profilképemet. Először visszalájkoltam, de végül inkább bannoltam.
2019. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de legalább otthonának érezhette egy darabig...
2019. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát igen, néhány napig behómolta, mielőtt kitróvoltam a sztrítre.
2019. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Te mit szeretnél?
2019. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy egyértelmű besértődött, félig poénosnak szánt jelzés: ezzel adta a tudtodra azt, hogy Ő többet akar, de TE úgy viselkedsz vele mint egy barát (lefordítva: "annyira régóta vagyok a friendzone-ban, hogy tegyük hivatalossá"). Ha nem játszol vele, akkor nem tettél rosszat, van ilyen hogy a srác többet akar és te nem. Ebben az esetben ne beszélj vele többet, mert felesleges (mivel nem akarsz többet tőle), ha mégis, akkor nem hiába jelzett ezzel a szöveggel, elképesztően ostoba módon, de neked dobta a labdát, hogy lépd meg a következő lépést.
2019. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem arra célzott, hogy már megszokta, hogy őt minden lány visszautasítja, csak barátnak kell.

Hogy tőled akar-e valamit, azt nem tudom, de szerintem ha így megemlíti, az azt jelenti, hogy zavarja, ha csak a barátod lesz, szóval akar valamit.

2019. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!