Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy irjak neki ujra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjak neki ujra hogy vissza irjon?

Figyelt kérdés
Nos,pár honappal ezelott kicsit vsszekedtunk mert nem beszeltunk eleget,es most szeretnék vele ujra beszélgetni aztán hogy felszedjem őt mert mikor beszéltünk akkor idióta voltam és a kondizást választottam mint őt mivel izmokat szerettem volna.

2019. júl. 17. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogy felszedjem őt"

Látod, ezt ő is tudja/érzi, ezért nem válaszol.

Teljesen igaza van, nem sarki csaj, hogy 'felszedhető' legyen.

.

Ha elég beszélgetés helyett veszekedtetek, nem biztos, hogy ismét azt akarja.

Nyugodj bele a helyzetbe és tanulj belőle.

Miért hinné el, hogy megváltoztál?

2019. júl. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem hiányzik neki a további veszekedés. Plusz egyszer már pattintottad, szerinted élvezi hogy lábtörlőként előszeded x hónap után, mintha mi sem történt volna? Akkor kellett volna értelmesen dönteni, most már mindegy. Ismerkedj másokkal.
2019. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,inkább hagyom akkor.
2019. júl. 17. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Mos, ha ilyen könnyen lemondasz róla, akkor valóban az a legjobb.
2019. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!