Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki leszolna, nem "hülye vagy" válaszokat kérnék. Szóval, ma egy éve volt, hogy a barátommal először mondtuk ki egymásnak, hogy szeretlek. Ezt meg akartuk valahogy ünnepelni. A lényeg az, hogy ő a mai nap folyamán már kétszer elelvezett, ezért 20-30 perc idokihagyas után elment, meg mosta a kezed és a nemiszervet is,majd megtorolted torolkozovel. Ezek után érthető módon nehezen állt fel. Mind a ketten vertük neki, de baratom elmondása szerint nem lett elovaladekos. Majd így, nem még mosott kézzel húztuk fel az óvszert, és még 1x,2x belém tette az ujját, hogy biztos "készen vagyok-e". Ezzel nem is lenne baj, csak nekem a mensi naptár szerint ma van ovulaciom. (17.nap)

Szoval, elméletileg nem lehetnek terhes, mert nem jött elovaladek, és a keze se volt olyan, hiszen nem a makkot dorzsolgette(ami nem is volt olyan). Ne nézzétek hülyének, tudom hogy ettől nem lehetek terhes, de megnyugtatasra vágyom, mivel ez volt az első, és bennem van az a "mi van ha" érzés.


16/L



#első alkalom #terhesség #gumival csináltuk
2019. júl. 17. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Simán lehetsz terhes.😜
2019. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Simán lehetsz terhes. Attól hogy az ulján volt az előváladék vagy a farkán mindegy, lényeg hogy benned volt
2019. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Mind a ketten vertük neki, de baratom elmondása szerint nem lett elovaladekos.

gruppen volt?????

2019. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, hogy nem megnyugtatlak, de tényleg lehetsz terhes.
2019. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én, és a barátom is verte, de NEM lett elovaladekos a keze. Sőt, elovaladek SE jött ki. Ez van a "fogalmazásban" is.
2019. júl. 17. 20:44
 6/13 Papucs112 ***** válasza:
40%

A sok megnyugtató válasz helyett írok én is :).

Szerintem ha vett fel gumit elég kicsi rá az esély. Attól hogy valaki hozzáér a farkához még senki nem lett terhes. Ha meg mindenáron kihagyjátok a gumit, legalább pisilni menjen el a fiú utána, hogy kimossa :). Túl sok a buta ember, de leírom: az előváladék teljesen más mirigyben termelődik és nem tartalmaz hímivarsejteket önmagában. Akik ettől lesznek terhesek az úgy történik, hogy a férfi "kivette" (jobb esetben), és egyből vissza is tette, de az előváladék szépen kimossa a bent marad hímivarsejteket (btw amik bent maradnak nagyobb százalékban nem életképesek). Szívesen az ingyen biológia órát <3

2019. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves hatos, ezzel én is tisztában voltam, csak nyugtatást kértem. Nem értem miért kell beparaztatni egyből az embert, mikor leirja, hogy nem volt előváladék, se elelvezes. Köszönöm szépen a megnyugtató szavakat. <3
2019. júl. 17. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
itt a gyakorin mindenki terhes lesz az előváladéktól. csak tudnám miért steril az a férfi, akinek milliliterenként nem éri el a 30 milliót a spermaszáma.
2019. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De ha tudod a választ minek kérdezed?
2019. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves kilences. Leirtam, tudom a választ, de mivel az első volt, bennem van az a drukk, hogy "mi van ha...", ezért kértem megnyugtatást.
2019. júl. 17. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!