Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy minden kormbeli fiút a f. sza irányít? Mért nem kell nekik normális kapcsolat? 16L

Figyelt kérdés
Több fiúval beszélgettem/randiztunk tök jól elvoltunk aztán mikor szóbajött hogy mikor lennék hajlandó lefeküdni valakivel/rámászott és közöltem vele hogy én nem fogok lefeküdni rögtön senkivel akkor már nem is akartak.

2019. júl. 19. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegyiket. Ha csak ilyenekkel hoz össze a sors, akkor lehet nem jó körökben ismerkedsz.
2019. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Mert ez a kor erről szól? Teljesen normális dolgok ezek.
2019. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

#2-es vagyok. Hozzáteszem, hogy nyilván vannak kivételek, akik picit érettebben állnak hozzá a dolgokhoz, magamat is ilyennek tekintem. De tényleg ettől a korosztálytól ne várj el sokkal többet.

17f.

2019. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

A fiúk mindig későn érnek, ez tény (És nem bántásból)


Szerintem a te korosztályodban is vannak ilyenek, csak lehet, hogy tényleg rossz közegben vagy.


És 16 évesen egyébként még elég fiatal az ember, nem igazán szeretnék lekötni magukat ennyi idősen, hisz mikor ha nem most éljék ki a vágyaikat?

Ez végül is teljesen normális reakció.


Mindenki más és biztos van kivétel a te korosztályodban is csak meg kell találnod, légy türelmes.

2019. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
41 éves vagyok,és rá kellett jönnöm,hogy irigylem a mostani fiatalokat.Csak dugnak orba szájba,nekünk meg nem szabadott.Szívesen rámásznék én is egy 16 osra,de mind korosnak mond.
2019. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Bírom mikor azt mondják, hogy a fiúk későbben érnek 🤣🤣 de egy "komoly" lány nem tudja kiszűrni az ilyen komolytalan fiúkat egymás után többször sem... hagyjuk már🙄 Jah és amúgy nem mindenki akar elsőre orrba szájba ba*ni szóval nem kell általànosítani. 17/F
2019. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A fiúk akikkel ismerkedtem mindröl azt hittem hogy érettebb és normális m
2019. júl. 19. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Adj hozzá +5 évet. Nekem exem most 23. 2 évig voltunk együtt, 15 éves koromba jöttünk össze.

Most 17 vagyok és szintén egy 21 éves sráccal ismerkedek, akit szintén nem a farka irányít.

2019. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Talán azért mert, mint a többi korodbeli lány az úgynevezett rosszfiúkat kergeted? Szerintem a komolyabb, érettebb srácokat észre sem veszed...
2019. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#5 FBI open up
2019. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!