Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám rasszista, és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D.Noncsii kérdése:

Anyukám rasszista, és nem engedi, hogy talalkozzak a felcigány barataimmal. Beszélni szeretnék vele, de nem tudom, hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Még csak annyit tud, hogy barataim, viszont az egyikkel már együtt vagyok, és nem tudna ártani senkinek, nagyon rendesek, semmi baj nincsen velük. De édesanyám így sem enged velük találkozni..

2019. júl. 19. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
"Anya!Tudom hogy nem szereted,ha egy másik nemzetségű gyerekkel barátkozom!Viszont van egy srác,akit nagyon szeretek,mindent megadnék érte!Ezzel a fiúval már xy hete/hónapja együtt vagyok!Ő is nagyon szeret engem!Nagyon szeretlek,és tudom hogy csak a jót szeretnéd neekm,és ezt köszönöm!!Nagyon szeretem ezt a fiút,de ő más nemzettségű (félcigány)!Tudom hogy nem emgednéd meg,hogy járjak vele,de én nagyon szeretem!Ha eltiltasz tőle,akkor is szeretni fogom,és csak nehezebb lesz a dolog!Kérlek fogadd el,mert nem szeretném hogy ezért megváltozzon a kapcsolatunk!Ha szeretnéd elhívhatom ide hozzánk,és bemutatom neked!Tégyleg nem szeretném,hogy ezért megváltozuon a kapcsolatunk,de nem én választom meg hogy a szívem kibe lesz szerelmes!!"
2019. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

1-es

Meghatódtam az írásodtól:)

2019. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Győzd meg édesanyád, hogy ő is szálljon be a színesfél-üzletbe. Szerintem nyerő ötlet.
2019. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
11%

Tudom, hogy ez a legextrémebb de nagyon nagyon kérd meg anyukádat, hogy csak egy kávéra legalább hadd hivd fel a srácot. 10 perc és utána eltakarodtok. Addig a háttérből figyelhet vagy közétek ülthet egy kicsit ha akar.

Nekem van egy cigány barátom, nem pasim csak úgy haver. Egyszer arra vezetett, felcsöngetett én meg felhivtam kávézni. Apámat kiverte a verejték. Azt mondta, ha ide fel mer jönni, ő elmegy innen, nem képes elviselni. Megnyugtattam, hogy birja ki egy kicsit és ismerje meg inkább. Miután a srác elment apám rám nézett csodálokozóan és azt mondta, héé ez egy nagyon kedves és rendes ember!

Ennyi :)

2019. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszii mindenkineek, vegul sikerukt anyammal beszelni erről, és megállapodtunk. :D
2019. aug. 7. 00:34
 6/7 anonim válasza:
64%
Egyetértek anyuddal... kerüld az ilyeneket, mert bármibe belevisznek téged, vagy elcsaologatnak téged valahova, oszt jól megerőszakolnak.. ő csak félt téged
2020. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cigány az cigány! Még akkor is, ha kedves tűnik! Akkor is ha szép! Csak a baj van velük. Szerinted Tolkien kikről mintázta az orkokat?
2021. nov. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!