Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lehet terhes ettől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet terhes ettől?

Figyelt kérdés
Közel 15 napot késett a menzesze(ő amúgy 15) és nagyon aggódok. Tegnapelőtt elsőnek próbálkoztunk meg a szexel, de annyiban maradt hogy egy picit bedugtam mert fájt neki, úgyhogy abba hagytuk, viszont aggódok hogy ezalatt bejutott neki bármi is. Az előváladék már kijött és nem is élveztem el, erre nagyon figyeltem mivel felelőtlen módon nem használtunk óvszert. Az elovaladek és az elélvezés között?

2019. júl. 20. 02:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*az előváladék már azelőtt kijött hogy betettem volna. Bocsánat ezt kihagytam
2019. júl. 20. 02:17
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
És honnan veszed hogy belülre nem ment semmi utána? Nem véletlen van a gumi, főleg 15 éves csajnál. Nem tudom mennyi ideig nyomtátok. De nyilván kevesebb az esélye annak, hogy ettől terhes legyen mint ha tövig bevágtad volna neki és végig nyomtátok volna. Viszont 15 nap az elég sok... Ha szerencséd van megúsztad... Ha nem az majd kiderül.
2019. júl. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem sokáig, néhány másodperc
2019. júl. 20. 02:29
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Előváladék folyamatosan tud jönni.


Üdvözletemet küldöm a kismamának

2019. júl. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

elovaladekban van sperma.

Es ha bedugod pinaba, azt sosem fogod latni h kijott-e az elovaladek

2019. júl. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Van egy eladó babakocsim, írj, ha érdekel.
2019. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tudsz védekezni akkor inkább ne dugd be sehova..

Esetleg vegyen tesztet és akkor kiderül.

2019. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
elméletben lehet terhes. Gyakorlatilag reménykedj, hogy nem vagy ilyen szerencsétlen
2019. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Minek baszol, ha nem tudsz védekezni? :"D
2019. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
A kérdést inkább úgy tenném fel, hogy miért b*szol ha nem vagy elég érett, és nem vagy alapvető dolgokkal tisztában. 😊😅
2019. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!