Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet lányként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet lányként egy fiúnak bókolni?

Figyelt kérdés
Szeretik a fiúk? Vagy az már nyomulás? Olyanra gondoltam hogy van egy srác aki nagyon tetszik már rég óta, és kicsit pattanásos, de hát úgy nem áll neki rosszul, ennek ellenére is jóképű. És amúgy mit szólna hozzá ha azt mondanám hogy nem rondítja el, és hogy vannak olyan emberek akiknek kifejezetten jól áll és hogy ő olyan. Persze csak akkor hogyha szóba hozza hogy nem szereti a pattanásait vagy ilyesmi. Vagy milyen bókoknak örülnék a fiúk?

2019. júl. 20. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten jól áll... Ilyen hülyeséget ne mondj neki, bár aligha fogja szóba hozni a pattanásait. Finoman bókolj, ha épp adódik alkalom, azt biztos jó néven veszi.
2019. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez gaz duma....
2019. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt inkább ne.

nagyon ne.

2019. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább arra utalj, milyen jól gondolkodik, tervez, milyen jók a munkái, írásai, rajzai - már, ami van. A külsőt hagyd. Egy kicsit óvodás ez a pattanásos dolog - itt a gyakorin elmegy, de neki nem esne jól... Egy svéd gyerekvers:

Siv Widerberger:

Szerelem


Sten-Malténak nagy, vörös és elálló

füle van.

Nekem tetszik

a nagy, vörös és elálló

fül.

2019. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Legyél kemény lány. A pasik szeretik a kiegyensúlyozott lányokat. Szerintem, ha van egója, rombold neki finoman. :) Ne durván, csak picit. Erre majd ő is csipkelődni fog. :)
2019. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy szoktuk egymást humorosan piszkálni, vannak bennfentes poénjaink, és ő nem olyan, aki gáznak gondol ilyen "bókokat"...szerintem. csak az a kár, hogy szerintem ő csak barátként gondol rám, és ezért szeretném valamivel közelebb húzni magamhoz, felkelteni az érdeklődését :)

Köszönöm az eddigi válaszokat ;)

2019. júl. 20. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bókolsz, kétértelműen tedd.
2019. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!